Конденсер кондиціонера MAZDA 3 (09-) 1.6DE-2.2DE/ M /AC+(04/09-) OE BBR4-61-480 A (940148)
- В наявності
- Код: NI 940148
7 791 ₴
7 011,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсер кондиціонера MAZDA 3 (09-) 1.6DE-2.2DE/ M /AC+(04/09-) OE BBR4-61-480 A (940148)

NI 940148

940148
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 10,2 мм |
| O впускного отвору | 15,5 мм |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 528 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | із наповненням азотом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Матеріал | Алюміній |
| хім. властивість | стійк. до корозії |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 350 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MAZDA | BBR461480A |
| MAZDA | BBR461480B |

| Марка / Модель |
| MAZDA 3 Ліфтбек (BL) 1.6 MZR CD (BL12) |
| MAZDA 3 Ліфтбек (BL) 1.6 MZR CD (BL14) |
| MAZDA 3 (BL) 1.6 MZ-CD (BL14) |
| MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR CD (BL14) |
| MAZDA 5 (CW) 1.6 CD |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 940148 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 940148 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 011,90 ₴









