Конденсер кондиціонера TESLA MODEL S (12-) LS1 (940679)
- В наявності
- Код: NI 940679
7 793 ₴
7 013,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсер кондиціонера TESLA MODEL S (12-) LS1 (940679)

NI 940679

940679
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 8,5 мм |
| O впускного отвору | 12,9 мм |
| Глибина решітки | 20 мм |
| Довжина решітки | 328 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | із наповненням азотом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Матеріал | Алюміній |
| хім. властивість | стійк. до корозії |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 345 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| TESLA | 600761300B |

| Марка / Модель |
| TESLA MODEL S (5YJS) 60 |
| TESLA MODEL S (5YJS) 60 |
| TESLA MODEL S (5YJS) 60D AWD |
| TESLA MODEL S (5YJS) 60 |
| TESLA MODEL S (5YJS) 60 |
| TESLA MODEL S (5YJS) 60D AWD |
| TESLA MODEL S (5YJS) 70 |
| TESLA MODEL S (5YJS) 70 |
| TESLA MODEL S (5YJS) 70D AWD |
| TESLA MODEL S (5YJS) 70D AWD |
| TESLA MODEL S (5YJS) 75 |
| TESLA MODEL S (5YJS) 75 |
| TESLA MODEL S (5YJS) 75D AWD |
| TESLA MODEL S (5YJS) 75D AWD |
| TESLA MODEL S (5YJS) 85 |
| TESLA MODEL S (5YJS) 85 |
| TESLA MODEL S (5YJS) 85D AWD |
| TESLA MODEL S (5YJS) 85D AWD |
| TESLA MODEL S (5YJS) 85D AWD |
| TESLA MODEL S (5YJS) 90D AWD |
| TESLA MODEL S (5YJS) 90D AWD |
| TESLA MODEL S (5YJS) 100D AWD |
| TESLA MODEL S (5YJS) P85 |
| TESLA MODEL S (5YJS) 100D AWD |
| TESLA MODEL S (5YJS) P85D AWD |
| TESLA MODEL S (5YJS) P85D AWD |
| TESLA MODEL S (5YJS) P90D AWD |
| TESLA MODEL S (5YJS) P90D AWD |
| TESLA MODEL S (5YJS) P90D AWD |
| TESLA MODEL S (5YJS) P100D AWD |
| TESLA MODEL S (5YJS) P100D AWD |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 940679 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 940679 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 013,70 ₴









