



Радіатор наддуву MAZDA 3 (BM) (13-) 2.2 D|MAZDA 6 (GJ) (12-) 2.2 CDVI|MAZDA CX-5 (KE, GH) (11-) 2.2 D (96485)
- В наявності
- Код: NI 96485
7 804 ₴
7 023,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор наддуву MAZDA 3 (BM) (13-) 2.2 D|MAZDA 6 (GJ) (12-) 2.2 CDVI|MAZDA CX-5 (KE, GH) (11-) 2.2 D (96485)

NI 96485

96485
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 64 мм |
| Довжина решітки | 615 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Роз’єм ліворуч, кутовий |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Роз’єм праворуч, кутовий |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без швидкодійної муфти |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Спосіб охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина решітки | 142 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MAZDA | SH0113565 |
| MAZDA | SH0113565A |
| MAZDA | SH0113565B |
| MAZDA | SH0113565C |
| MAZDA | SHBH13565 |

| Марка / Модель |
| MAZDA 3 Ліфтбек (BM_, BN_) 2.2 D |
| MAZDA 3 (BM, BN) 2.2 D |
| MAZDA 6 Універсал (GJ, GL) 2.2 D |
| MAZDA 6 Універсал (GJ, GL) 2.2 D AWD |
| MAZDA 6 Універсал (GJ, GL) 2.2 D AWD |
| MAZDA 6 Ліфтбек (GJ, GL) 2.2 D (GJ2FP) |
| MAZDA 6 Ліфтбек (GJ, GL) 2.2 D (GJ2FP, GJ1021, GJ1022, GL1021) |
| MAZDA CX-5 (KE, GH) 2.2 D (KE2FW) |
| MAZDA CX-5 (KE, GH) 2.2 D AWD (KE2AW) |
| MAZDA CX-5 (KE, GH) 2.2 D AWD (KE102) |
| MAZDA CX-5 (KF) 2.2 D |
| MAZDA CX-5 (KF) 2.2 D AWD |
| MAZDA CX-5 (KF) 2.2 D AWD (KF4W2) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 96485 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 6 |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Довжина ядра радіатора | 615 мм |
| Ширина ядра радіатора | 142 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 96485 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 023,60 ₴



