Дросельна заслонка з електроприводом SKODA FABIA II (545) - 1.4 (2007.10 - 2014.12) (7.03703.90.0)
- В наявності
- Код: PG 7.03703.90.0
7 632 ₴
6 868,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дросельна заслонка з електроприводом SKODA FABIA II (545) - 1.4 (2007.10 - 2014.12) (7.03703.90.0)

PG 7.03703.90.0

7.03703.90.0
(PIERBURG)
| Характеристика | Свойство |
| O | 52 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Блок керування/ПЗ потребує програмування/оновлення |
| Дотримуватися вказівок виробника ТЗ | |
| Напруга | 12 В |
| Режим роботи | електричн. |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 03C 133 062 C |
| AUDI | 03C 133 062 S |
| AUDI | 03C 133 062 T |
| SEAT | 03C 133 062 C |
| SEAT | 03C 133 062 S |
| SEAT | 03C 133 062 T |
| SKODA | 03C 133 062 C |
| SKODA | 03C 133 062 S |
| SKODA | 03C 133 062 T |
| VW | 03C 133 062 C |
| VW | 03C 133 062 S |
| VW | 03C 133 062 T |

| Марка / Модель |
| AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI |
| AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 (8P1) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Sportback (8PA) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Кабріолет (8P7) 1.4 TFSI |
| SEAT ALTEA (5P1) 1.4 16V |
| SEAT ALTEA (5P1) 1.4 TSI |
| SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 16V |
| SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 TSI |
| SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V |
| SEAT CORDOBA (6L2) 1.6 16V |
| SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V |
| SEAT IBIZA III (6L1) 1.6 16V |
| SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 |
| SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 |
| SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 |
| SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 |
| SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 |
| SEAT LEON (1P1) 1.4 16V |
| SEAT LEON (1P1) 1.4 TSI |
| SEAT TOLEDO III (5P2) 1.4 16V |
| SEAT TOLEDO III (5P2) 1.4 TSI |
| SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.4 TSI |
| SKODA FABIA I Ліфтбек (6Y3) 1.4 16V |
| SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V |
| SKODA FABIA II (542) 1.4 |
| SKODA FABIA II (542) 1.6 |
| SKODA FABIA II Combi (545) 1.4 |
| SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 |
| SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 |
| SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 TSI |
| SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 |
| SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 TSI |
| SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.4 TSI |
| SKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.4 TSI |
| SKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 |
| SKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 |
| SKODA SUPERB II (3T4) 1.4 TSI |
| SKODA SUPERB II Універсал (3T5) 1.4 TSI |
| SKODA YETI (5L) 1.4 TSI |
| SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 |
| VW CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.4 |
| VW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI |
| VW GOLF V (1K1) 1.4 16V |
| VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI |
| VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 |
| VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI |
| VW GOLF VI (5K1) 1.4 |
| VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI |
| VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 |
| VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI |
| VW GOLF VI Кабріолет (517) 1.4 TSI |
| VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V |
| VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI |
| VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 1.4 TSI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.4 TSI |
| VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI |
| VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI |
| VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 16V |
| VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.6 16V |
| VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 BiFuel |
| VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 (6R1) |
| VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI |
| VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI |
| VW CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.4 |
| VW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 1.4 TSi |
| VW TIGUAN VAN (5N_) 1.4 TSI (5N1) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pierburg |
| Код запчастини | 7.03703.90.0 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Tiguan, Toledo, Rapid, A1, A3, Golf, Roomster, Altea, Cordoba, Scirocco, Ibiza |
| Режим роботи | Електричний |
| Діаметр | 52 мм |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | З блоком керування |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PG 7.03703.90.0 |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 868,80 ₴



