К-т ланцюга привідного грм (Swag) AUDI, VW A3, A3 LIMOUSINE, A4 (8K2) / A4 AVANT (8K5), A4 ALLROAD, A5, Q5, GOLF (30102426)
- В наявності
- Код: SW 30102426
7 894 ₴
7 104,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
К-т ланцюга привідного грм (Swag) AUDI, VW A3, A3 LIMOUSINE, A4 (8K2) / A4 AVANT (8K5), A4 ALLROAD, A5, Q5, GOLF (30102426)

SW 30102426

30102426
(SWAG)
| Характеристика | Свойство |
| Виконання ланцюга | Зубчастий ланцюг |
| Виконання ланцюга | Ланцюг замкнено |
| для № ОЗ | 06H 109 158 J S2 |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | |
| Кількість ланок ланцюга | 170 |
| Крок ланцюга | 6,35 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 06H 109 158 J |
| AUDI | 06H 109 158 J S2 |
| AUDI | 06K 109 158 AD |
| AUDI | 06K 109 158 AD S2 |
| AUDI | 06K 109 158 AF |
| AUDI | 06K 109 158 AF S2 |
| AUDI | 06K 109 158 BE |
| AUDI | 06K 109 158 BE S2 |
| AUDI | 06K 109 467 K |
| AUDI | 06K 109 467 K S2 |
| AUDI | 06K 109 467 Q |
| AUDI | 06K 109 467 Q S2 |
| CUPRA | 06K 109 158 BE |
| CUPRA | 06K 109 158 BE S2 |
| SEAT | 06H 109 158 J |
| SEAT | 06H 109 158 J S2 |
| SEAT | 06K 109 158 AD |
| SEAT | 06K 109 158 AD S2 |
| SEAT | 06K 109 158 AF |
| SEAT | 06K 109 158 AF S2 |
| SEAT | 06K 109 158 BE |
| SEAT | 06K 109 158 BE S2 |
| SEAT | 06K 109 467 K |
| SEAT | 06K 109 467 K S2 |
| SEAT | 06K 109 467 Q |
| SEAT | 06K 109 467 Q S2 |
| SKODA | 06H 109 158 J |
| SKODA | 06H 109 158 J S2 |
| SKODA | 06K 109 158 AD |
| SKODA | 06K 109 158 AD S2 |
| SKODA | 06K 109 158 AF |
| SKODA | 06K 109 158 AF S2 |
| SKODA | 06K 109 158 BE |
| SKODA | 06K 109 158 BE S2 |
| SKODA | 06K 109 467 K |
| SKODA | 06K 109 467 K S2 |
| SKODA | 06K 109 467 Q |
| SKODA | 06K 109 467 Q S2 |
| VW | 06H 109 158 J |
| VW | 06H 109 158 J S2 |
| VW | 06K 109 158 AD |
| VW | 06K 109 158 AD S2 |
| VW | 06K 109 158 AF |
| VW | 06K 109 158 AF S2 |
| VW | 06K 109 158 BE |
| VW | 06K 109 158 BE S2 |
| VW | 06K 109 467 K |
| VW | 06K 109 467 K S2 |
| VW | 06K 109 467 Q |
| VW | 06K 109 467 Q S2 |

| Марка / Модель |
| AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.8 TFSI |
| AUDI A1 (8X1, 8XK) S1 quattro |
| AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.8 TFSI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.8 TFSI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.8 TFSI quattro |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.8 TFSI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.8 TFSI quattro |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.8 TFSI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.8 TFSI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.8 TFSI quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 1.8 TFSI |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 1.8 TFSI |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 1.8 TFSI quattro |
| AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI flexible fuel quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI flexible fuel |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI flexible fuel quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TFSI |
| AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TFSI |
| AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TFSI |
| AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TFSI |
| AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TFSI |
| AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TFSI |
| AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 1.8 TFSI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 1.8 TFSI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 1.8 TFSI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 (8T3) 1.8 TFSI |
| AUDI A5 (8T3) 1.8 TFSI |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 1.8 TFSI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 1.8 TFSI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 2.0 TFSI Mild Hybrid quattro |
| AUDI A5 (F53, F5P) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 (F53, F5P) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 (F53, F5P) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 (F53, F5P) 2.0 TFSI Mild Hybrid quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (F57, F5E) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 1.8 TFSI |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TFSI |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TFSI |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TFSI Hybrid |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TFSI |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 1.8 TFSI |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TFSI |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TFSI |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C8 (4A2) 45 TFSI Mild Hybrid |
| AUDI A6 C8 (4A2) 45 TFSI Mild Hybrid quattro |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 1.8 TFSI |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 2.0 TFSI |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 2.0 TFSI hybrid |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI Q3 Sportback (F3N) 40 TFSI quattro |
| AUDI Q3 Sportback (F3N) 45 TFSI quattro |
| AUDI Q3 (F3B) 40 TFSI quattro |
| AUDI Q3 (F3B) 45 TFSI quattro |
| AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI Hybrid quattro |
| AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) 45 TFSI Mild Hybrid quattro |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI TT (8J3) 1.8 TFSI |
| AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI |
| AUDI TT (8J3) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI TT Roadster (8J9) 1.8 TFSI |
| AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI |
| AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TFSI |
| AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TTS TFSI quattro |
| AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TTS quattro |
| AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TFSI |
| AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TFSI quattro |
| SEAT ALHAMBRA (710, 711) 1.8 TSI |
| SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TSI |
| SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TSI |
| SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.8 TSI Cupra |
| SEAT LEON (5F1) 1.8 TSI |
| SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra R |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.8 TSI |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.8 TSI 4Drive |
| SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON SC (5F5) 1.8 TSI |
| SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra |
| SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.8 TSI |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.8 TSI 4x4 |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TSI RS |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TSI RS |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TSI RS |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.8 TSI |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 30102426 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Polo, Leon, Q5, Q7, Tiguan, A1, Touran, A3, A4, A5, A6, A8, Transporter, TT, Golf, Q3, Alhambra, Multivan, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SW 30102426 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 104,60 ₴



