Конденсер кондиціонера JEEP CHEROKEE (KL) 2.4 4X4 2013.06 - (940934)
- В наявності
- Код: NI 940934
7 844 ₴
7 059,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсер кондиціонера JEEP CHEROKEE (KL) 2.4 4X4 2013.06 - (940934)

NI 940934

940934
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 8,6 мм |
| O впускного отвору | 11,8 мм |
| Глибина решітки | 12 мм |
| Довжина решітки | 648 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | із наповненням азотом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Матеріал | Алюміній |
| хім. властивість | стійк. до корозії |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 459 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| JEEP | 68399028AA |
| JEEP | 68399028AB |

| Марка / Модель |
| JEEP CHEROKEE (KL) 2.4 |
| JEEP CHEROKEE (KL) 2.4 4x4 |
| JEEP CHEROKEE (KL) 3.2 V6 |
| JEEP CHEROKEE (KL) 3.2 4x4 |
| JEEP CHEROKEE (KL) 2.2 CRD 4x4 |
| JEEP CHEROKEE (KL) 2.2 CRD 4x4 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 940934 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 940934 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 059,60 ₴








