Піввісь TRANSIT/TOURNEO CUSTOM FL 1/2018 => (DK52.010)
- В наявності
- Код: SN DK52.010
7 924 ₴
7 131,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піввісь TRANSIT/TOURNEO CUSTOM FL 1/2018 => (DK52.010)

SN DK52.010

DK52.010
(SNR)
| Характеристика | Свойство |
| O шарніра на стороні колеса | 103 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 109,5 мм |
| Діам. ущільн. кільця | 57,7 мм |
| Довжина | 1092 мм |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 41 |
| Новий компонент | |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |

| Виробник | Оригінальний номер |
| FORD | 1774275 |
| FORD | 1841532 |
| FORD | 1841534 |
| FORD | 2009673 |
| FORD | 2214801 |
| FORD | 2323888 |
| FORD | 2348218 |
| FORD | 2364917 |
| FORD | BK213B436AB |
| FORD | BK213B436AC |
| FORD | BK213B436AD |
| FORD | BK213B436AE |
| FORD | KK213B436AA |
| FORD | KK213B436AB |
| FORD | RMBK213B436A1B |
| FORD | RMBK213B436B1B |

| Марка / Модель |
| FORD TOURNEO CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.0 EcoBlue |
| FORD TOURNEO CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.0 EcoBlue |
| FORD TOURNEO CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.0 EcoBlue |
| FORD TOURNEO CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.0 EcoBlue |
| FORD TOURNEO CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.2 TDCi |
| FORD TOURNEO CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.2 TDCi |
| FORD TOURNEO CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.0 EcoBlue RWD |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.0 EcoBlue RWD |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.2 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Фургон (FY, FZ) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Фургон (FY, FZ) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Фургон (FY, FZ) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Фургон (FY, FZ) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Фургон (FY, FZ) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Фургон (FY, FZ) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Фургон (FY, FZ) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.0 EcoBlue |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.2 TDCi |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Код запчастини | DK52.010 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SN DK52.010 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 131,60 ₴



