Пневмоподушка гумометалева СПЕРЕДУ ЛІВОРУЧ/ПРАВОРУЧ MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) 08.2010-12.2014 (ASP026)
- В наявності
- Код: MN ASP026
7 937 ₴
7 143,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневмоподушка гумометалева СПЕРЕДУ ЛІВОРУЧ/ПРАВОРУЧ MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) 08.2010-12.2014 (ASP026)

MN ASP026

ASP026
(MONROE)
| Характеристика | Свойство |
| Вага | 4 кг |
| Вага нетто | 3,5 кг |
| Висота паковання | 17 см |
| Довжина паковання | 41 см |
| рекомендована попарна заміна | |
| Спосіб кріплення амортизатора | верхній міст |
| Спосіб кріплення амортизатора | нижній міст |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип паковання | Коробка |
| Тип підвіски | для ТЗ з пневматичною підвіскою |
| Ширина паковання | 17 см |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MERCEDES-BENZ | 2513201613 |
| MERCEDES-BENZ | 2513203013 |
| MERCEDES-BENZ | 251320301380 |
| MERCEDES-BENZ | 2513203113 |
| MERCEDES-BENZ | 251320311380 |
| MERCEDES-BENZ | 2513205613 |
| MERCEDES-BENZ | 251320561360 |
| MERCEDES-BENZ | 251320561380 |
| MERCEDES-BENZ | 251320561388 |
| MERCEDES-BENZ | 2513205713 |
| MERCEDES-BENZ | 251320571360 |
| MERCEDES-BENZ | 251320571380 |
| MERCEDES-BENZ | 251320571388 |
| MERCEDES-BENZ | A2513201613 |
| MERCEDES-BENZ | A2513203013 |
| MERCEDES-BENZ | A251320301380 |
| MERCEDES-BENZ | A2513203113 |
| MERCEDES-BENZ | A251320311380 |
| MERCEDES-BENZ | A2513205613 |
| MERCEDES-BENZ | A251320561360 |
| MERCEDES-BENZ | A251320561380 |
| MERCEDES-BENZ | A251320561388 |
| MERCEDES-BENZ | A2513205713 |
| MERCEDES-BENZ | A251320571360 |
| MERCEDES-BENZ | A251320571380 |
| MERCEDES-BENZ | A251320571388 |

| Марка / Модель |
| MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 280 (251.054, 251.154) |
| MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 300 (251.054, 251.154) |
| MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 350 (251.056, 251.156) |
| MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 350 4-matic (251.065, 251.165) |
| MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 350 CGI 4-matic (251.057, 251.157) |
| MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 500 4-matic (251.075, 251.175) |
| MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 500 4-matic (251.072, 251.172) |
| MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 63 AMG 4-matic (251.077, 251.177) |
| MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 280 CDI (251.121, 251.026, 251.126) |
| MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 280 CDI 4-matic (251.020) |
| MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 300 CDI 4-matic (251.020) |
| MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 300 CDI (251.021, 251.121, 251.026, 251.126) |
| MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 320 CDI 4-matic (251.125) |
| MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 320 CDI 4-matic (251.022, 251.122) |
| MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 350 CDI 4-matic (251.124, 251.125) |
| MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 350 CDI 4-matic (251.022, 251.122) |
| MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 350 CDI 4-matic (251.023, 251.123) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monroe |
| Код запчастини | ASP026 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передня |
| Тип кріплення | Коромисло зверху |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MN ASP026 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 143,30 ₴








