Піввісь TOYOTA AVENSIS SALOON (_T27_) 2.0 D-4D (ADT270_) (VKJC 4642)

SK VKJC 4642

VKJC 4642
(SKF)
| Характеристика | Свойство |
| O окружності центрів отворів | 113,8 мм |
| O отвору | 10 мм |
| O шарніра на стороні колеса | 90 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 103 мм |
| Діам. ущільн. кільця | 61,4 мм |
| Довжина | 1003 мм |
| Довжина 2 | 377 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з підшипником |
| Зовн. зачеп. кол. | 30 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 24 |
| Кількість отворів | 2 |
| Розмір нарізі | M22x1,5 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| TOYOTA | 43410-05480 |
| TOYOTA | 43410-05481 |

| Марка / Модель |
| TOYOTA AVENSIS Ліфтбек (_T27_) 2.0 D-4D (ADT270_, ADT270R) |
| TOYOTA AVENSIS Ліфтбек (_T27_) 2.0 D-4D (ADT270_, ADT270R) |
| TOYOTA AVENSIS Універсал (_T27_) 2.0 D-4D (ADT270_, ADT270R) |
| TOYOTA AVENSIS Універсал (_T27_) 2.0 D-4D (ADT270_, ADT270R) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKJC 4642 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SK VKJC 4642 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 963 ₴





