


Радіатор наддуву HONDA CRV 1.6D 15- (309088)
- В наявності
- Код: NF 309088
7 952 ₴
7 156,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор наддуву HONDA CRV 1.6D 15- (309088)

NF 309088

309088
(NRF)
| Характеристика | Свойство |
| Глибина решітки | 62 мм |
| Довжина решітки | 267 мм |
| Спосіб охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина решітки | 176 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| HONDA | 19710R5ZG01 |

| Марка / Модель |
| HONDA CR-V IV (RM_) 1.6 i-DTEC 4WD (RE6) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 309088 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Довжина ядра радіатора | 267 мм |
| Ширина ядра радіатора | 176 мм |
| Глибина ядра радіатора | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NF 309088 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 156,80 ₴



