Радіатор охолоджування HYUNDAI TUCSON (TL) (15-) 2.0 I (606604)
- В наявності
- Код: NI 606604
7 892 ₴
7 102,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування HYUNDAI TUCSON (TL) (15-) 2.0 I (606604)

NI 606604

606604
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 35 мм |
| O впускного отвору | 35 мм |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 635 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнення |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з оливним радіатором |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без запірної кришки |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 467 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| HYUNDAI | 25310D7600 |
| HYUNDAI | 25310D7650 |
| KIA | 25310D7600 |
| KIA | 25310D7650 |

| Марка / Модель |
| HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 GDi |
| HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 2.0 CVVT |
| HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 2.0 |
| HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 2.4 GDI Повний |
| HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 2.0 CVVT Повний |
| KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 GDI |
| KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 AWD |
| KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 AWD |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 606604 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 606604 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 102,80 ₴








