Паливний насос в зборі NISSAN JUKE (F15) - 1.6 DIG-T 4X4 (2010.06 - 2019.12) (7.05656.98.0)
- В наявності
- Код: PG 7.05656.98.0
8 235 ₴
7 411,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паливний насос в зборі NISSAN JUKE (F15) - 1.6 DIG-T 4X4 (2010.06 - 2019.12) (7.05656.98.0)

PG 7.05656.98.0

7.05656.98.0
(PIERBURG)
| Характеристика | Свойство |
| O | 134 мм |
| Загальна довжина | 201 мм |
| Кількість роз’ємів | 1 |
| Напруга | 12,5 В |
| Режим роботи | електричн. |
| Сила струму до | 7,8 А |
| Тиск [бар] | 5 бар |
| Тиск [фунт-сила на кв. дюйм] | 72,5 фунт-сила на кв. дюйм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| NISSAN | 17040-1KC0A |
| NISSAN | 17040-1KC0B |
| NISSAN | 17040-1KC0D |

| Марка / Модель |
| NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T |
| NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T 4x4 |
| NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO |
| NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO 4x4 |
| NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO RS 4x4 |
| NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO RS |
| NISSAN PULSAR Хетчбек (C13) 1.2 DIG-T |
| NISSAN PULSAR Хетчбек (C13) 1.6 DIG-T |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pierburg |
| Код запчастини | 7.05656.98.0 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pulsar, Juke |
| Режим роботи | Електричний |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Тиск палива | 5 бар |
| Напруга | 12.5 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PG 7.05656.98.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 411,50 ₴



