

Піввісь MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 08/2005- (VKJC 4423)
- В наявності
- Код: SK VKJC 4423
7 994 ₴
7 194,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піввісь MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 2.0 08/2005- (VKJC 4423)

SK VKJC 4423

VKJC 4423
(SKF)
| Характеристика | Свойство |
| O окружності центрів отворів | 94 мм |
| O отвору | 10,2 мм |
| O шарніра на стороні колеса | 102,9 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 109,5 мм |
| Діам. ущільн. кільця | 66 мм |
| Довжина | 625 мм |
| Зовн. зачеп. кол. | 30 |
| Кількість отворів | 6 |
| Розмір нарізі | M29x1,5 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MERCEDES-BENZ | A 639 330 08 01 |

| Марка / Модель |
| MERCEDES-BENZ VITO Автобус (W639) 113 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705) |
| MERCEDES-BENZ VITO Автобус (W639) 116 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKJC 4423 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SK VKJC 4423 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 194,60 ₴



