

Піввісь VW TOUAREG 10.02-11.06 (VKJC 5294)
- В наявності
- Код: SK VKJC 5294
7 384 ₴
6 645,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піввісь VW TOUAREG 10.02-11.06 (VKJC 5294)

SK VKJC 5294

VKJC 5294
(SKF)
| Характеристика | Свойство |
| O окружності центрів отворів | 94 мм |
| O отвору | 10,5 мм |
| O шарніра на стороні колеса | 97,9 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 108 мм |
| Діам. ущільн. кільця | 64 мм |
| Довжина | 737 мм |
| Зовн. зачеп. кол. | 30 |
| Кількість отворів | 6 |
| Розмір нарізі | M24x1.5 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| PORSCHE | 955 332 024 01 |
| VW | 7L0 501 201 B |
| VW | 7L0 501 201 BX |

| Марка / Модель |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) 3.2 |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) 3.6 |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) Turbo S 4.8 |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) 3.0 TDI |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.2 V6 |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.2 V6 |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.6 V6 FSI |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.0 V6 TDI |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.0 V6 TDI |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKJC 5294 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SK VKJC 5294 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 645,60 ₴



