Дросельна заслонка з електроприводом AUDI Q7 (4LB) - 4.2 FSI QUATTRO (2006.03 - 2016.01) (955069)
- В наявності
- Код: NI 955069
7 984 ₴
7 185,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дросельна заслонка з електроприводом AUDI Q7 (4LB) - 4.2 FSI QUATTRO (2006.03 - 2016.01) (955069)

NI 955069

955069
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 68 мм |
| O впускного отвору | 75 мм |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 121 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнень |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без перепускного клапана низького тиску |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Блок керування/ПЗ потребує програмування/оновлення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з датчиком |
| Кількість штирових контактів | 6 -пол. |
| Напруга | 12 В |
| Режим роботи | електричн. |
| Спосіб монтажу | Гвинтовий роз’єм |
| Спосіб охолодження | з повітряним охолодженням |
| Форма корпуса штекера | Форма D |
| Ширина | 73 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 078133062 |
| AUDI | 078133062C |
| AUDI | 079133062C |
| VW | 079133062C |

| Марка / Модель |
| AUDI A4 B5 (8D2) S4 quattro |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) S4 quattro |
| AUDI A4 B7 Кабріолет (8HE) 3.2 FSI |
| AUDI A4 B7 Кабріолет (8HE) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI |
| AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.7 T |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.7 T quattro |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.7 T quattro |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.7 T |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.7 T quattro |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.7 T quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.4 |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.4 quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) RS6 quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) S6 quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.4 |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.4 quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.2 FSI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) RS6 quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) S6 quattro |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 6.0 W12 quattro |
| AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.2 FSI |
| AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) S8 quattro |
| AUDI ALLROAD C5 (4BH) 2.7 T quattro |
| AUDI R8 (422, 423) 4.2 FSI quattro |
| AUDI R8 (422, 423) 4.2 FSI quattro |
| AUDI R8 Spyder (427, 429) 4.2 FSI quattro |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 955069 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A8, R8, A4 |
| Форма з'єднувача | Форма D |
| Режим роботи | Електричний |
| Конструктивні особливості | Без вакуумного байпасу |
| Кількість контактів | 6 |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 955069 |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 185,60 ₴








