Конденсер кондиціонера MITSUBISHI PAJERO SPORT (KR0, KS0) (15-) 2.5 D|MITSUBISHI L 200 (KK, KL) (15-) 2.4 DI-D|MITSUBISHI L 200
- Немає в наявності
- Код: NI 941078
8 285 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конденсер кондиціонера MITSUBISHI PAJERO SPORT (KR0, KS0) (15-) 2.5 D|MITSUBISHI L 200 (KK, KL) (15-) 2.4 DI-D|MITSUBISHI L 200 (KK, KL) (15-) 2.4|MITSUBISHI L 200 (KK, KL) (941078)

NI 941078

941078
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 10,2 мм |
| O впускного отвору | 15,5 мм |
| Глибина решітки | 12 мм |
| Довжина решітки | 530 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | із наповненням азотом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Матеріал | Алюміній |
| хім. властивість | стійк. до корозії |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 500 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| FIAT | 6000607000 |
| FIAT | 7812A292 |
| MITSUBISHI | 6000607000 |
| MITSUBISHI | 7812A292 |

| Марка / Модель |
| FIAT FULLBACK Пікап (502_, 503_) 2.4 D 4x4 (KT0T) |
| FIAT FULLBACK Пікап (502_, 503_) 2.4 D (KT0T) |
| FIAT FULLBACK Пікап (502_, 503_) 2.4 D 4x4 (KT0T) |
| FIAT FULLBACK Пікап (502_, 503_) 2.4 D 4x4 (KT0T) |
| MITSUBISHI L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 2.4 DI-D (KJ0T) |
| MITSUBISHI L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 2.4 DI-D 4WD (KJ0T) |
| MITSUBISHI L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 2.4 DI-D 4WD (KL1T) |
| MITSUBISHI PAJERO SPORT III (KS_) 2.4 DI-D 4x4 (KS1W) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 941078 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport, Fullback |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 941078 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 285 ₴









