

Піввісь BMW X3 01.11-10.12 (VKJC 8923)
- В наявності
- Код: SK VKJC 8923
7 162 ₴
6 445,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піввісь BMW X3 01.11-10.12 (VKJC 8923)

SK VKJC 8923

VKJC 8923
(SKF)
| Характеристика | Свойство |
| O шарніра на стороні колеса | 88,4 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 82 мм |
| Діам. ущільн. кільця | 65 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Довжина 2 | 60 мм |
| Зовн. зачеп. кол. | 37 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 27 |
| Розмір нарізі | M16x1.5 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| BMW | 31 60 7 619 657 |
| BMW | 31 60 8 675 013 |

| Марка / Модель |
| BMW X3 (F25) xDrive 20 i |
| BMW X3 (F25) xDrive 28 i |
| BMW X3 (F25) xDrive 28 i |
| BMW X3 (F25) xDrive 35 i |
| BMW X3 (F25) xDrive 20 d |
| BMW X3 (F25) xDrive 20 d |
| BMW X3 (F25) xDrive 20 d |
| BMW X3 (F25) xDrive 30 d |
| BMW X3 (F25) xDrive 30 d |
| BMW X3 (F25) xDrive 30 d |
| BMW X3 (F25) xDrive 35 d |
| BMW X4 (F26) xDrive 20 i |
| BMW X4 (F26) xDrive 28 i |
| BMW X4 (F26) xDrive 35 i |
| BMW X4 (F26) M 40 i |
| BMW X4 (F26) xDrive 20 d |
| BMW X4 (F26) xDrive 30 d |
| BMW X4 (F26) xDrive 30 d |
| BMW X4 (F26) xDrive 30 d |
| BMW X4 (F26) xDrive 30 d |
| BMW X4 (F26) xDrive 35 d |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKJC 8923 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SK VKJC 8923 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 445,80 ₴



