Комплект: 2 диска+ 4 колодки гальмівних К-Т КОЛОДОК 0834.10 + 2 ДИСКА 6682.10 ПЕРЕДН OPEL VIVARO 1.9DCI,2.0I 01-, RENAULT TRAFIC
- В наявності
- Код: RS 8834.00
8 083 ₴
7 274,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект: 2 диска+ 4 колодки гальмівних К-Т КОЛОДОК 0834.10 + 2 ДИСКА 6682.10 ПЕРЕДН OPEL VIVARO 1.9DCI,2.0I 01-, RENAULT TRAFIC 1.9DCI-2.5 01- (8834.00)

RS 8834.00

8834.00
(REMSA)
| Характеристика | Свойство |
| Вага | 11,557 кг |
| Зовнішній діаметр | 305 мм |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |

| Марка / Модель |
| OPEL VIVARO A Фургон (X83) 2.0 16V (F7) |
| OPEL VIVARO A Фургон (X83) 1.9 DI (F7) |
| OPEL VIVARO A Фургон (X83) 1.9 DTI (F7) |
| OPEL VIVARO A Автобус (X83) 2.0 16V (F7, J7, A07) |
| OPEL VIVARO A Автобус (X83) 1.9 DI (F7, J7, A07) |
| OPEL VIVARO A Автобус (X83) 1.9 DTI (F7, J7, A07) |
| RENAULT TRAFIC II Фургон (FL) 2.0 16V (FL0L, FL0N, FL0W, FL02) |
| RENAULT TRAFIC II Фургон (FL) 2.0 (FL0A, FL0G) |
| RENAULT TRAFIC II Фургон (FL) 1.9 dCi 80 (FL0B) |
| RENAULT TRAFIC II Фургон (FL) 1.9 dCi 100 (FL0C, FL0K, FL0B) |
| RENAULT TRAFIC II Фургон (FL) 2.0 dCi 90 (FL0H, FL00, FL01, FL0M, FL0P, FL0S) |
| RENAULT TRAFIC II Фургон (FL) 2.0 dCi 115 (FL01, FL0U, FL00, FL0H, FL0M) |
| RENAULT TRAFIC II Платформа/шасі (EL) 2.0 (EL0A) |
| RENAULT TRAFIC II Платформа/шасі (EL) 1.9 dCi 80 (EL0B) |
| RENAULT TRAFIC II Платформа/шасі (EL) 1.9 dCi 100 (EL0C) |
| RENAULT TRAFIC II Платформа/шасі (EL) 2.0 dCi 90 (EL0H, EL00, EL01, EL0M, EL0P, EL0S) |
| RENAULT TRAFIC II Платформа/шасі (EL) 2.0 dCi 115 (EL0H, EL00, EL01, EL0M) |
| RENAULT TRAFIC II Автобус (JL) 2.0 16V (JL02, JL0L, JL0W, JL0N) |
| RENAULT TRAFIC II Автобус (JL) 2.0 (JL0A, JL0G) |
| RENAULT TRAFIC II Автобус (JL) 1.9 dCI 80 (JL0B) |
| RENAULT TRAFIC II Автобус (JL) 1.9 dCI 100 (JL0C, JL0K) |
| RENAULT TRAFIC II Автобус (JL) 2.0 dCi 90 (JL00, JL01, JL0H, JL0M, JL0P, JL0S) |
| RENAULT TRAFIC II Автобус (JL) 2.0 dCi 115 (JL00, JL01, JL0H, JL0M, JL0U) |
| RENAULT TRAFIC II Автобус (JL) 2.5 dCi 115 (JL0R, JL0V) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 8834 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | RS 8834.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 274,70 ₴



