



Вентилятор радіатора VW GOLF\AUDI A3 04- (47927)
- В наявності
- Код: NF 47927
7 322 ₴
6 589,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор радіатора VW GOLF\AUDI A3 04- (47927)

NF 47927

47927
(NRF)
| Характеристика | Свойство |
| D1 | 390 мм |
| для виробника | BROSE |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | двигун без щіток |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з рамою вентилятора радіатора (обичайка) |
| Кількість штирових контактів | 4 -пол. |
| Напруга | 12 В |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Форма корпуса штекера | овальн. |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 1K0121203AH |
| AUDI | 1K0959455DM |
| AUDI | 1K0959455FB |
| SEAT | 1K0121203AH |
| SEAT | 1K0959455DM |
| SEAT | 1K0959455FB |
| SKODA | 1K0121203AH |
| SKODA | 1K0959455DM |
| SKODA | 1K0959455FB |
| VW | 1K0121203AH |
| VW | 1K0959455DM |
| VW | 1K0959455FB |

| Марка / Модель |
| AUDI A3 (8P1) 1.2 TSI |
| AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI |
| AUDI A3 (8P1) 1.6 TDI |
| AUDI A3 Sportback (8PA) 1.2 TSI |
| AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI |
| AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI |
| AUDI A3 Кабріолет (8P7) 1.2 TFSI |
| AUDI A3 Кабріолет (8P7) 1.6 TDI |
| SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI |
| SEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI |
| SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI |
| SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI |
| SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI |
| SEAT LEON (1P1) 1.6 TDI |
| SKODA YETI (5L) 1.2 TSI |
| VW CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.2 TSI |
| VW CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.2 TSI |
| VW CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 TDI |
| VW CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 TDI |
| VW CADDY IV Мінівен (SAB, SAJ) 1.6 TDI |
| VW CADDY IV Мінівен (SAB, SAJ) 1.6 TDI |
| VW CADDY IV Мінівен (SAB, SAJ) 2.0 TDI |
| VW CADDY IV Мінівен (SAB, SAJ) 2.0 TDI |
| VW CADDY ALLTRACK IV Мінівен (SAB) 2.0 TDI |
| VW CADDY ALLTRACK IV Мінівен (SAB) 2.0 TDI |
| VW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI |
| VW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI |
| VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI |
| VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI |
| VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI |
| VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI |
| VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI |
| VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI |
| VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI 4motion |
| VW GOLF VI Кабріолет (517) 1.2 TSI |
| VW GOLF VI Кабріолет (517) 1.2 TSI 16V |
| VW GOLF VI Кабріолет (517) 1.6 TDI |
| VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.2 TSI |
| VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI |
| VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 MultiFuel |
| VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI |
| VW JETTA III (1K2) 1.6 TDI |
| VW CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.2 TSI |
| VW CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.2 TSI |
| VW CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 TDI |
| VW CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 TDI |
| VW CADDY IV Фургон/мінівен (SAA, SAH) 1.6 TDI |
| VW CADDY IV Фургон/мінівен (SAA, SAH) 1.6 TDI |
| VW CADDY IV Фургон/мінівен (SAA, SAH) 2.0 TDI |
| VW CADDY IV Фургон/мінівен (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion |
| VW CADDY IV Фургон/мінівен (SAA, SAH) 2.0 TDI |
| VW CADDY IV Фургон/мінівен (SAA, SAH) 2.0 TDI |
| VW CADDY ALLTRACK IV Фургон/мінівен (SAA) 1.6 TDI |
| VW CADDY ALLTRACK IV Фургон/мінівен (SAA) 2.0 TDI |
| VW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 1.2 TSi |
| VW GOLF VAN VI Variant (AJ5) 1.6 TDi |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TSI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TSI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TSI 4motion |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 4motion |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 BiTDI |
| VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 BiTDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TSI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TSI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TSI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 BiTDI |
| VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 BiTDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 TSI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 BiTDI |
| VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 2.0 BiTDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TSI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TSI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TSI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI 4motion |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 BiTDI |
| VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 BiTDI 4motion |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 47927 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Вентилятор |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Multivan, A3, Jetta, Transporter, Leon, Golf, Yeti, Altea |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | З кожухом вентилятора радіатора |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Кількість контактів | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NF 47927 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 589,80 ₴



