Радіатор наддуву OPEL ASTRA K (15-) 1.4 T SIDI (96140)
- В наявності
- Код: NI 96140
8 052 ₴
7 246,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор наддуву OPEL ASTRA K (15-) 1.4 T SIDI (96140)

NI 96140

96140
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 95 мм |
| Довжина решітки | 600 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Роз’єм ліворуч, кутовий |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Роз’єм праворуч, кутовий |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі швидкодійними муфтами |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Спосіб охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина решітки | 111 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| OPEL | 13356681 |
| OPEL | 39109103 |
| OPEL | 39185908 |
| VAUXHALL | 13356681 |
| VAUXHALL | 39109103 |
| VAUXHALL | 39185908 |

| Марка / Модель |
| OPEL ASTRA K (B16) 1.4 Turbo (68) |
| OPEL ASTRA K (B16) 1.4 Turbo (68) |
| OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.4 Turbo (35) |
| OPEL ASTRA K Sports Tourer (B16) 1.4 Turbo (35) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 96140 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 95 мм |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 111 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 96140 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 246,80 ₴










