Комплект зчеплення FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI 2003.02 - 2006.05 (3000 951 091)
- В наявності
- Код: SH 3000 951 091
8 123 ₴
7 310,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект зчеплення FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI 2003.02 - 2006.05 (3000 951 091)

SH 3000 951 091

3000 951 091
(SACHS)
| Характеристика | Свойство |
| O | 240 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без підшипника вимкнення зчеплення |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | |
| Кільк. зубц. | 23 |
| Окремі частини див. у специфікації |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 038 198 141 DX |
| AUDI | 06A 198 141 BX |
| AUDI | 06A 198 141 X |
| FORD | 1313007 |
| FORD | 1313009 |
| FORD | 1438054 |
| FORD | 3M2J-7540-AA |
| FORD | 3M2J-7C593-AA |
| FORD | RM3M2J-7540-AA |
| SEAT | 038 198 141 DX |
| SEAT | 06A 198 141 BX |
| SEAT | 06A 198 141 X |
| SKODA | 038 198 141 C |
| SKODA | 038 198 141 CX |
| SKODA | 038 198 141 DX |
| SKODA | 06A 198 141 X |
| VW | 038 198 141 CX |
| VW | 038 198 141 DX |
| VW | 06A 198 141 |
| VW | 06A 198 141 BX |
| VW | 06A 198 141 X |

| Марка / Модель |
| AUDI A3 (8L1) 1.8 T |
| AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro |
| AUDI A3 (8L1) S3 quattro |
| AUDI A3 (8L1) S3 quattro |
| AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro |
| AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro |
| AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro |
| AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro |
| AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro |
| AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro |
| FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI |
| FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI |
| SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI |
| SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI |
| SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T |
| SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T 4 |
| SEAT LEON (1M1) 1.8 T Cupra R |
| SEAT LEON (1M1) 1.8 T Cupra R |
| SEAT LEON (1M1) 2.8 |
| SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 |
| SEAT TOLEDO II (1M2) 1.8 20VT |
| SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI 4x4 |
| VW BORA I (1J2) 1.8 T |
| VW BORA I (1J2) 2.3 V5 4motion |
| VW BORA I (1J2) 2.3 V5 4motion |
| VW BORA I (1J2) 2.8 V6 4motion |
| VW BORA I (1J2) 1.9 TDI |
| VW BORA I (1J2) 1.9 TDI 4motion |
| VW BORA Variant (1J6) 1.8 T |
| VW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 4motion |
| VW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 4motion |
| VW BORA Variant (1J6) 2.8 V6 4motion |
| VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI |
| VW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion |
| VW GOLF IV (1J1) 1.8 T GTI |
| VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 4motion |
| VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 4motion |
| VW GOLF IV (1J1) 2.8 VR6 4motion |
| VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion |
| VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI |
| VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion |
| VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion |
| VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion |
| VW GOLF IV Variant (1J5) 2.8 V6 4motion |
| VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion |
| VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI |
| VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion |
| VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.8 T |
| VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 3.2 RSI 4motion (1C9) |
| VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI |
| VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SACHS |
| Код запчастини | 3 000 951 091 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SH 3000 951 091 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 310,70 ₴









