

Піввісь BMW 3 TOURING 320 D 12.04-08.07 *ДЛЯ АВТО З АКТИВН. РУЛЬОВ. УПРАВЛ. (VKJC 8598)
- Немає в наявності
- Код: SK VKJC 8598
8 176 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Піввісь BMW 3 TOURING 320 D 12.04-08.07 *ДЛЯ АВТО З АКТИВН. РУЛЬОВ. УПРАВЛ. (VKJC 8598)

SK VKJC 8598

VKJC 8598
(SKF)
| Характеристика | Свойство |
| O окружності центрів отворів | 86 мм |
| O отвору | 10,2 мм |
| O шарніра на стороні колеса | 88 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 100 мм |
| Діам. ущільн. кільця | 58,7 мм |
| Довжина | 617 мм |
| Зовн. зачеп. кол. | 30 |
| Кількість отворів | 6 |
| Новий компонент | |
| Розмір нарізі | M27x1,5 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| BMW | 33 20 7 604 599 |
| BMW | 33 21 7 533 449 |
| BMW | 33 21 7 561 783 |

| Марка / Модель |
| BMW 1 (E87) 123 d |
| BMW 1 (E81) 123 d |
| BMW 1 Купе (E82) 123 d |
| BMW 1 Кабріолет (E88) 123 d |
| BMW 3 (E90) 320 d |
| BMW 3 (E90) 320 d |
| BMW 3 (E90) 320 d xDrive |
| BMW 3 (E90) 320 d |
| BMW 3 (E90) 320 d xDrive |
| BMW 3 (E90) 320 d |
| BMW 3 (E90) 320 d xDrive |
| BMW 3 (E90) 325 d |
| BMW 3 (E90) 330 xd |
| BMW 3 (E90) 330 d xDrive |
| BMW 3 Touring (E91) 316 d |
| BMW 3 Touring (E91) 318 d |
| BMW 3 Touring (E91) 318 d |
| BMW 3 Touring (E91) 318 d |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive |
| BMW 3 Touring (E91) 325 d |
| BMW 3 Touring (E91) 330 xd |
| BMW 3 Touring (E91) 330 d xDrive |
| BMW 3 Купе (E92) 320 d xDrive |
| BMW 3 Купе (E92) 320 d xDrive |
| BMW 3 Купе (E92) 320 d xDrive |
| BMW 3 Купе (E92) 325 d |
| BMW 3 Купе (E92) 330 xd |
| BMW 3 Купе (E92) 330 xd |
| BMW 3 Купе (E92) 330 d xDrive |
| BMW 3 Кабріолет (E93) 320 d |
| BMW 3 Кабріолет (E93) 320 d |
| BMW 3 Кабріолет (E93) 320 d |
| BMW 3 Кабріолет (E93) 320 d |
| BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 23 i |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKJC 8598 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SK VKJC 8598 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 176 ₴



