



Радіатор охолоджування VW ID.4 (2020) PERFORMANCE (606780)
- В наявності
- Код: NI 606780
8 082 ₴
7 273,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування VW ID.4 (2020) PERFORMANCE (606780)

NI 606780

606780
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 22,3 мм |
| O впускного отвору | 22,3 мм |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 22 мм |
| Довжина решітки | 565 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без запірної кришки |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 486 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| VW | 1EA121251A |
| VW | 1EA121251B |

| Марка / Модель |
| AUDI Q4 E-TRON Sportback (F4N) 35 |
| AUDI Q4 E-TRON Sportback (F4N) 40 |
| AUDI Q4 E-TRON Sportback (F4N) 45 quattro |
| AUDI Q4 E-TRON Sportback (F4N) 50 quattro |
| AUDI Q4 E-TRON Sportback (F4N) 45 quattro |
| AUDI Q4 E-TRON Sportback (F4N) 45 |
| AUDI Q4 E-TRON Sportback (F4N) 55 quattro |
| AUDI Q4 E-TRON Джип (F4B) 35 |
| AUDI Q4 E-TRON Джип (F4B) 40 |
| AUDI Q4 E-TRON Джип (F4B) 45 quattro |
| AUDI Q4 E-TRON Джип (F4B) 45 |
| AUDI Q4 E-TRON Джип (F4B) 45 quattro |
| AUDI Q4 E-TRON Джип (F4B) 50 quattro |
| AUDI Q4 E-TRON Джип (F4B) 55 quattro |
| VW ID.3 (E11, E12) Pure |
| VW ID.3 (E11, E12) Pro |
| VW ID.3 (E11, E12) Pure |
| VW ID.3 (E11, E12) 1st |
| VW ID.3 (E11, E12) Pro |
| VW ID.3 (E11, E12) Pro S |
| VW ID.4 (E21) Pure |
| VW ID.4 (E21) Pure Performance |
| VW ID.4 (E21) Pro |
| VW ID.4 (E21) Performance |
| VW ID.4 (E21) PRO |
| VW ID.4 (E21) PRO |
| VW ID.4 (E21) PRO 4motion |
| VW ID.4 (E21) GTX |
| VW ID.4 (E21) GTX 4motion |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 606780 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | ID.4, Q4, ID.3 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Довжина ядра радіатора | 565 мм |
| Ширина ядра радіатора | 486 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 606780 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 273,80 ₴



