Радіатор наддуву RENAULT MEGANE (02-) 1.5 DCI (+) (96522)
- В наявності
- Код: NI 96522
8 100 ₴
7 290 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор наддуву RENAULT MEGANE (02-) 1.5 DCI (+) (96522)

NI 96522

96522
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 56 мм |
| Довжина решітки | 624 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнень |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Роз’єм ліворуч, прямий |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без швидкодійної муфти |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Алюміній |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Спосіб охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина решітки | 157 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| RENAULT | 8200325003 |

| Марка / Модель |
| RENAULT GRAND SCENIC II (JM0/1_) 1.9 dCi |
| RENAULT GRAND SCENIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C) |
| RENAULT GRAND SCENIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM14) |
| RENAULT GRAND SCENIC II (JM0/1_) 2.0 dCi (JM1K) |
| RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi |
| RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi |
| RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi |
| RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 dCi (BM1K, CM1K) |
| RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 dCi |
| RENAULT MEGANE II Ліфтбек (LM0/1_) 1.9 dCi (LM14, LM1D) |
| RENAULT MEGANE II Ліфтбек (LM0/1_) 1.9 dCi (LM0G, LM1G, LM2C) |
| RENAULT MEGANE II Ліфтбек (LM0/1_) 1.9 dCi |
| RENAULT MEGANE II Універсал (KM0/1_) 1.9 dCi |
| RENAULT MEGANE II Універсал (KM0/1_) 1.9 dCi (KMRG, KM1G, KM0G, KM2C) |
| RENAULT MEGANE II Універсал (KM0/1_) 1.9 dCi |
| RENAULT MEGANE II Універсал (KM0/1_) 2.0 dCi |
| RENAULT MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi |
| RENAULT MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi |
| RENAULT MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi |
| RENAULT MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 dCi |
| RENAULT SCENIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM15) |
| RENAULT SCENIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM14) |
| RENAULT SCENIC II (JM0/1_) 2.0 dCi (JM1K) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 96522 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 56 мм |
| Довжина ядра радіатора | 624 мм |
| Ширина ядра радіатора | 157 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 96522 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 290 ₴








