

Піввісь DACIA LOGAN (LS_) (25642)
- В наявності
- Код: SP 025642
7 674 ₴
6 906,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піввісь DACIA LOGAN (LS_) (25642)

SP 025642

25642
(SPIDAN)
| Характеристика | Свойство |
| O шарніра на стороні колеса | 79 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 75 мм |
| Діам. ущільн. кільця | 49 мм |
| Довжина | 907 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гайкою |
| Змінна частина | |
| Зовн. зачеп. кол. | 23 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 26 |
| Розмір нарізі | M20x1.5 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| DACIA | 391005598R |
| LADA | 391005598R |
| RENAULT | 391002033R |
| RENAULT | 391004571R |
| RENAULT | 391005598R |
| RENAULT | 8201130468 |
| RENAULT | 8201130510 |

| Марка / Модель |
| DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V Flexifuel |
| DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0K) |
| DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04) |
| DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0W) |
| DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04) |
| DACIA LOGAN Пікап (US_) 1.6 MPI 85 |
| DACIA LOGAN Пікап (US_) 1.6 Bifuel |
| DACIA LOGAN Пікап (US_) 1.6 |
| DACIA LOGAN Пікап (US_) 1.5 dCi (US0K) |
| DACIA LOGAN Пікап (US_) 1.5 dCi |
| DACIA LOGAN Пікап (US_) 1.5 dCi (US0W) |
| DACIA LOGAN Пікап (US_) 1.5 dCi |
| DACIA LOGAN II 1.6 16V |
| DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 MPI 85 |
| DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel |
| DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel |
| DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 (KS0B, KS0D, KS0F) |
| DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) |
| DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V Hi-Flex |
| DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS0K) |
| DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS04) |
| DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS0W) |
| DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS04) |
| DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.4 |
| DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 MPI 85 |
| DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 |
| DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi (FS0K) |
| DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi |
| DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi |
| LADA LARGUS Фургон/універсал (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (KS0Y5, RS0Y5) |
| LADA LARGUS Фургон/універсал (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (KS035, RS035) |
| LADA LARGUS Фургон/універсал (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (KS0Y5, RS0Y5) |
| LADA LARGUS Фургон/універсал (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (KS0Y5, RS0Y5) |
| LADA LARGUS Фургон/універсал (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (KS045, RS045) |
| LADA LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (RS0Y5, KS0Y5) |
| LADA LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (KS035, RS035) |
| LADA LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (KS0Y5, RS0Y5) |
| LADA LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (KS045, RS045) |
| RENAULT LOGAN I (LS_) 1.5 dCi |
| RENAULT LOGAN I Універсал (KS_) 1.6 (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) |
| RENAULT LOGAN I Універсал (KS_) 1.5 dCi |
| RENAULT LOGAN I Універсал (KS_) 1.5 dCi |
| RENAULT LOGAN I Універсал (KS_) 1.5 dCi (KS04, KS1L) |
| RENAULT LOGAN II Універсал (K8_) 1.6 |
| RENAULT LOGAN/STEPWAY II (L8_) 1.6 |
| RENAULT LOGAN/STEPWAY II (L8_) 1.6 |
| RENAULT LOGAN/STEPWAY II (L8_) 1.6 (L8A9, L8J0) |
| RENAULT LOGAN/STEPWAY II (L8_) 1.6 |
| RENAULT LOGAN EXPRESS (US_) 1.6 |
| RENAULT LOGAN EXPRESS (US_) 1.5 dCi |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spidan |
| Код запчастини | 25642 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Logan, Largus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SP 025642 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 906,60 ₴



