К-т ланцюга привідного (Blue Print) MAZDA 6 ЛІФТБЕК (GH) 2.0 MZR (GHEFP, GH10F) 2007.08 - 2012.12 (ADBP730001)
- В наявності
- Код: BPR ADBP730001
8 203 ₴
7 382,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
к-т ланцюга привідного (Blue Print) MAZDA 6 ЛІФТБЕК (GH) 2.0 MZR (GHEFP, GH10F) 2007.08 - 2012.12 (ADBP730001)

BPR ADBP730001

ADBP730001
(BLUE PRINT)
| Характеристика | Свойство |
| Виконання ланцюга | Ланцюг замкнено |
| Виконання ланцюга | Одинарн. |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з напрямними планками |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з натяжним пристроєм ланцюга |
| Кількість ланок ланцюга | 138 |
| Крок ланцюга | 8 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MAZDA | L3K9-12-201 |
| MAZDA | L3K9-12-201 S1 |
| MAZDA | L3K9-12-201A |
| MAZDA | L3K9-12-201A S1 |
| MAZDA | L3K9-12-500A |
| MAZDA | L3K9-12-500A S1 |
| MAZDA | L3K9-12-614 |
| MAZDA | L3K9-12-614 S1 |
| MAZDA | L3K9-12-671 |
| MAZDA | L3K9-12-671 S1 |

| Марка / Модель |
| MAZDA 3 (BK) 2.3 MPS Turbo (BK14) |
| MAZDA 3 Ліфтбек (BL) 2.0 MZR (BL12, BLEFP) |
| MAZDA 3 Ліфтбек (BL) 2.0 MZR DISI (BL12) |
| MAZDA 3 (BL) 2.0 MZR (BLEFW) |
| MAZDA 3 (BL) 2.0 MZR DISI (BLEFW) |
| MAZDA 3 (BL) 2.3 MPS Turbo (BL14) |
| MAZDA 5 (CW) 2.0 (CWEFW) |
| MAZDA 5 (CW) 2.0 (CWEFW) |
| MAZDA 6 Ліфтбек (GG) 2.3 (GG3P) |
| MAZDA 6 Ліфтбек (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) |
| MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.3 (GG3S) |
| MAZDA 6 Hatchback (GH) 2.0 MZR (GHEFS) |
| MAZDA 6 Hatchback (GH) 2.0 MZR (GHEFS) |
| MAZDA 6 Універсал (GH) 2.0 MZR (GHEFW, GH10F) |
| MAZDA 6 Універсал (GH) 2.0 MZR (GHEFW) |
| MAZDA 6 Ліфтбек (GH) 2.0 MZR (GHEFP, GH10F) |
| MAZDA 6 Ліфтбек (GH) 2.0 MZR (GHEFP) |
| MAZDA CX-7 (ER) 2.3 AWD |
| MAZDA CX-7 (ER) 2.3 MZR DISI Turbo AWD (ER103, ER3P) |
| MAZDA CX-7 (ER) 2.3 DISi |
| MAZDA CX-7 (ER) 2.3 MZR DISI Turbo AWD (ER3P) |
| MAZDA CX-7 (ER) 2.3 MZR DISI Turbo AWD (ER3P) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADBP730001 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 6, CX-7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | BPR ADBP730001 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 382,70 ₴



