


Піввісь RENAULT SCENIC I (JA0/1_) (24399)
- В наявності
- Код: SP 024399
8 620 ₴
7 758 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піввісь RENAULT SCENIC I (JA0/1_) (24399)

SP 024399

24399
(SPIDAN)
| Характеристика | Свойство |
| O шарніра на стороні колеса | 88 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 69 мм |
| Внутрішнє зачеплення з боку диференціала (з’єднання КП) | 23 |
| Довжина | 786 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гайкою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з підшипником |
| Змінна частина | |
| Зовн. зачеп. кол. | 23 |
| Кільк. зуб. кільця ABS | 44 |
| Розмір нарізі | M20x1.5 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| RENAULT | 7711368470 |
| RENAULT | 8200087860 |

| Марка / Модель |
| RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 RT |
| RENAULT SCENIC I Мінівен (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi (JA05, JA1F) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spidan |
| Код запчастини | 24399 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SP 024399 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 758 ₴



