Радіатор охолоджування MITSUBISHI L200 2.5 TD AUT 06- (733146)
- В наявності
- Код: VL 733146
8 292 ₴
7 462,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування MITSUBISHI L200 2.5 TD AUT 06- (733146)

VL 733146

733146
(VALEO)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 35 мм |
| O впускного отвору | 35 мм |
| Вага | 6,89 кг |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 26 мм |
| Довжина решітки | 525 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ковпачком |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з регулятором подачі охолоджувальної рідини |
| Матеріал | Алюміній |
| Обігрів/охолодження | для ТЗ з оливним радіатором |
| Тип корпуса | Пластмасовий корпус |
| Ширина решітки | 638 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MITSUBISHI | MN135033 |

| Марка / Модель |
| MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D (KA4T) |
| MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D (KA4T) |
| MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D 4WD (KB4T) |
| MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D (KA4T) |
| MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D 4WD (KB4T) |
| MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D 4WD (KB4T) |
| MITSUBISHI PAJERO SPORT II (KH_, KG_) 2.5 DI-D (KH4W) |
| MITSUBISHI PAJERO SPORT II (KH_, KG_) 2.5 DI-D 4WD (KH4W) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Код запчастини | 733146 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport |
| Ширина ядра радіатора | 638 мм |
| Довжина ядра радіатора | 525 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Призначення | Для автомобілів з масляним радіатором |
| Конструктивні особливості | Без регулятора охолоджуючої рідини |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | VL 733146 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 462,80 ₴



