Радіатор наддуву AUDI Q5 / SQ5 (8R) (08-) 3.0 TFSI|AUDI Q5 / SQ5 (8R) (08-) SQ5 3.0 TFSI|AUDI Q7 (4L) (06-) 3.0 TFSI|AUDI A 6
- В наявності
- Код: NI 96432
8 234 ₴
7 410,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор наддуву AUDI Q5 / SQ5 (8R) (08-) 3.0 TFSI|AUDI Q5 / SQ5 (8R) (08-) SQ5 3.0 TFSI|AUDI Q7 (4L) (06-) 3.0 TFSI|AUDI A 6 ALLROAD (C7) (11-) 3.0 TFSI|AUDI A 7 / S (96432)

NI 96432

96432
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 61 мм |
| Довжина решітки | 69 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Роз’єм ліворуч, прямий |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Роз’єм праворуч, прямий |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без швидкодійної муфти |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Алюміній |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Спосіб охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина решітки | 260 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 06E145621D |
| AUDI | 06E145621E |
| AUDI | 06E145621F |
| AUDI | 06E145621R |
| AUDI | 06E145621S |
| AUDI | 95811062100 |
| AUDI | 95811062110 |
| AUDI | 95811062120 |
| PORSCHE | 06E145621D |
| PORSCHE | 06E145621E |
| PORSCHE | 06E145621F |
| PORSCHE | 06E145621R |
| PORSCHE | 95811062100 |
| PORSCHE | 95811062110 |
| PORSCHE | 95811062120 |
| VW | 06E145621D |
| VW | 06E145621E |
| VW | 06E145621F |
| VW | 06E145621R |
| VW | 95811062100 |
| VW | 95811062110 |
| VW | 95811062120 |

| Марка / Модель |
| AUDI A4 B8 (8K2) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) S4 quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) S4 quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) S5 quattro |
| AUDI A5 (8T3) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 (8T3) S5 quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) S5 quattro |
| AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI Q5 (8RB) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI Q5 (8RB) SQ5 TFSI quattro |
| AUDI Q7 (4LB) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI Q7 (4LB) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI Q7 (4LB) 3.0 TFSI quattro |
| PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 S E-Hybrid |
| PORSCHE PANAMERA (970) 3.0 S E-Hybrid |
| PORSCHE PANAMERA (970) 3.0 S E-Hybrid |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TSI Hybrid |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 96432 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A7, A6, A8, A5, Cayenne, Q5, Q7, Panamera |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 61 мм |
| Довжина ядра радіатора | 69 мм |
| Ширина ядра радіатора | 260 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 96432 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 410,60 ₴



