Радіатор відпрацьованих газів VW TIGUAN (5N_) - 2.0 TDI 4MOTION (2007.09 - 2018.07) (989277)
- В наявності
- Код: NI 989277
7 370 ₴
6 633 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор відпрацьованих газів VW TIGUAN (5N_) - 2.0 TDI 4MOTION (2007.09 - 2018.07) (989277)

NI 989277

989277
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| Висота | 103 мм |
| Довжина | 379 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без датчика |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з перепускним клапаном низького тиску |
| Матеріал | Сталь |
| Ширина | 150 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 03L131512B |
| SEAT | 03L131512B |
| SKODA | 03L131512B |
| VW | 03L131512L |

| Марка / Модель |
| AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI |
| AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V |
| AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro |
| AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI |
| AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V |
| AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro |
| AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A3 Кабріолет (8P7) 2.0 TDI |
| AUDI TT (8J3) 2.0 TDI quattro |
| AUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TDI quattro |
| SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI |
| SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI |
| SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 |
| SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI |
| SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI |
| SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI RS |
| SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI RS |
| SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI |
| SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 4x4 |
| SKODA SUPERB II Універсал (3T5) 2.0 TDI |
| SKODA SUPERB II Універсал (3T5) 2.0 TDI 4x4 |
| SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 |
| SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4 |
| VW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 16V |
| VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V |
| VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI |
| VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI |
| VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI |
| VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 4motion |
| VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI |
| VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI |
| VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI |
| VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI |
| VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI |
| VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V |
| VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI |
| VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 16V |
| VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V |
| VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V 4motion |
| VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 BlueTDI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 BlueTDI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion |
| VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI |
| VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI |
| VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion |
| VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 BlueTDI |
| VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI |
| VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion |
| VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI |
| VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI |
| VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion |
| VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI |
| VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion |
| VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion |
| VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 989277 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Toledo, Jetta, A3, Octavia, Passat, Scirocco, Leon, TT, Golf, Yeti, Eos, Altea |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 989277 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 633 ₴








