Піввісь TESLA (506606)

NK 506606

506606
(NK)
| Характеристика | Свойство |
| O потрійного ролика | 42,3 мм |
| Вага нетто | 7,06 кг |
| Діам. ущільн. кільця | 52 мм |
| Довжина | 809 мм |
| Зовн. зачеп. кол. | 30 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 29 |
| Приводний вал | без кільця ABS |

| Виробник | Оригінальний номер |
| TESLA | 104416100D |

| Марка / Модель |
| TESLA MODEL 3 (5YJ3) EV |
| TESLA MODEL 3 (5YJ3) EV AWD |
| TESLA MODEL 3 (5YJ3) EV Performance AWD |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Код запчастини | 506606 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | TESLA |
| Сумісність з моделлю | Model 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NK 506606 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 386 ₴





