



Радіатор охолоджування FIAT TALENTO (16-) 1.6 D|VIVARO B (14-) 1.6 CDTI|RENAULT TRAFIC III (14-) 1.6 DCI|OPEL VIVARO B (14-) 1.6
- В наявності
- Код: NI 630803
8 281 ₴
7 452,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування FIAT TALENTO (16-) 1.6 D|VIVARO B (14-) 1.6 CDTI|RENAULT TRAFIC III (14-) 1.6 DCI|OPEL VIVARO B (14-) 1.6 CDTI (630803)

NI 630803

630803
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 35,5 мм |
| O впускного отвору | 35,5 мм |
| Виконання радіатора | Механічно фуговані ребра |
| Глибина решітки | 23 мм |
| Довжина решітки | 750 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без запірної кришки |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 490 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| FIAT | 214104344R |
| FIAT | 4422502 |
| FIAT | 6000618061 |
| FIAT | 93868353 |
| OPEL | 214104344R |
| OPEL | 4422502 |
| OPEL | 6000618061 |
| OPEL | 93868353 |
| RENAULT | 214104344R |
| RENAULT | 4422502 |
| RENAULT | 6000618061 |
| RENAULT | 93868353 |
| VAUXHALL | 214104344R |
| VAUXHALL | 4422502 |
| VAUXHALL | 6000618061 |
| VAUXHALL | 93868353 |

| Марка / Модель |
| FIAT TALENTO Фургон (296_) 1.6 D |
| FIAT TALENTO Фургон (296_) 1.6 D |
| FIAT TALENTO Фургон (296_) 1.6 D |
| FIAT TALENTO Автобус (296_) 1.6 D |
| OPEL VIVARO B Фургон (X82) 1.6 CDTI (05) |
| OPEL VIVARO B Фургон (X82) 1.6 CDTI (05) |
| OPEL VIVARO B Платформа/шасі (X82) 1.6 CDTI (03) |
| OPEL VIVARO B Автобус (X82) 1.6 CDTI (06) |
| OPEL VIVARO B Автобус (X82) 1.6 CDTI (06) |
| RENAULT TRAFIC III Фургон (FG_) 1.6 dCi 90 (FGME) |
| RENAULT TRAFIC III Фургон (FG_) 1.6 dCi 115 (FGMD) |
| RENAULT TRAFIC III Автобус (JG_) 1.6 dCi 90 (JGME) |
| RENAULT TRAFIC III Автобус (JG_) 1.6 dCi 115 (JGMD) |
| RENAULT TRAFIC III Автобус (JG_) 2.0 dCi 120 (JGMN) |
| RENAULT TRAFIC III Автобус (JG_) 2.0 dCi 145 (JGML) |
| RENAULT TRAFIC III Автобус (JG_) 2.0 dCi 170 (JGMM, JGMV) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 630803 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 750 мм |
| Ширина ядра радіатора | 490 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 630803 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 452,90 ₴



