



Радіатор охолоджування SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT) 2.0 HDI 110 16V 4X4 (SQ 420D, TD83V) 1998.03 - 2008.08 (64196A)
- В наявності
- Код: NI 64196A
8 311 ₴
7 479,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT) 2.0 HDI 110 16V 4X4 (SQ 420D, TD83V) 1998.03 - 2008.08 (64196A)

NI 64196A

64196A
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 34 мм |
| O впускного отвору | 34 мм |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 26 мм |
| Довжина решітки | 425 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без запірної кришки |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 599 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| SUZUKI | 1770068DA0 |
| SUZUKI | 1770068DC0 |

| Марка / Модель |
| SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT) 2.0 HDI 110 4x4 (SQ420D, TD82V) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 64196A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 425 мм |
| Ширина ядра радіатора | 599 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 64196A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 479,90 ₴



