
Радіатор охолоджування VOLKSWAGEN JETTA IV (162, 163) (10-) 1.4 TSI HYBRID (65339)
- В наявності
- Код: NI 65339
8 316 ₴
7 484,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування VOLKSWAGEN JETTA IV (162, 163) (10-) 1.4 TSI HYBRID (65339)

NI 65339

65339
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 32,5 мм |
| O впускного отвору | 32,5 мм |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 26 мм |
| Довжина решітки | 650 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без запірної кришки |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 446 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| VW | 1K0121253BK |
| VW | 1K0121253BL |

| Марка / Модель |
| VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI Hybrid |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 65339 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 446 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 65339 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 484,40 ₴



