Дросельна заслонка з електроприводом SKODA FABIA I (6Y5) - 1.4 16V (2000.04 - 2007.12) (7.03703.77.0)
- В наявності
- Код: PG 7.03703.77.0
8 398 ₴
7 558,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дросельна заслонка з електроприводом SKODA FABIA I (6Y5) - 1.4 16V (2000.04 - 2007.12) (7.03703.77.0)

PG 7.03703.77.0

7.03703.77.0
(PIERBURG)
| Характеристика | Свойство |
| O | 52 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Блок керування/ПЗ потребує програмування/оновлення |
| Дотримуватися вказівок виробника ТЗ | |
| Напруга | 12 В |
| Режим роботи | електричн. |

| Виробник | Оригінальний номер |
| SEAT | 036 133 062 A |
| SEAT | 036 133 062 M |
| SKODA | 036 133 062 A |
| SKODA | 036 133 062 M |
| VW | 036 133 062 A |
| VW | 036 133 062 M |

| Марка / Модель |
| SEAT AROSA (6H1) 1.4 16V |
| SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 i 16V |
| SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V |
| SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i 16V |
| SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V |
| SEAT LEON (1M1) 1.6 16 V |
| SEAT TOLEDO II (1M2) 1.6 16V |
| SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 16V |
| SKODA FABIA I Ліфтбек (6Y3) 1.4 16V |
| SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V |
| VW BORA I (1J2) 1.6 16V |
| VW BORA Variant (1J6) 1.6 16V |
| VW GOLF IV (1J1) 1.6 16V |
| VW GOLF IV Variant (1J5) 1.6 16V |
| VW LUPO I (6X1, 6E1) 1.4 16V |
| VW POLO (6N2) 1.4 16V |
| VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 16V |
| VW POLO IV Ліфтбек (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4 |
| VW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.6 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pierburg |
| Код запчастини | 7.03703.77.0 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Arosa, Cordoba, Lupo, Polo, Toledo, Fabia, Leon, Golf, Ibiza |
| Режим роботи | Електричний |
| Діаметр | 52 мм |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | З блоком керування |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PG 7.03703.77.0 |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 558,20 ₴



