



Радіатор охолоджування NISSAN MURANO (08-) 3.5 I V6 24V (+) (68743)
- В наявності
- Код: NI 68743
8 365 ₴
7 528,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування NISSAN MURANO (08-) 3.5 I V6 24V (+) (68743)

NI 68743

68743
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 35 мм |
| O впускного отвору | 35 мм |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 26 мм |
| Довжина решітки | 670 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнення |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з оливним радіатором |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без запірної кришки |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 452 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| NISSAN | 214601AA0A |
| NISSAN | 214601AA5A |
| NISSAN | 214601AM0A |
| NISSAN | 214601AV0A |

| Марка / Модель |
| NISSAN MURANO II (Z51) 3.5 4x4 |
| NISSAN MURANO II (Z51) 3.5 4x4 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 68743 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Murano |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 452 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 68743 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 528,50 ₴



