



Радіатор охолоджування SUBARU FORESTER (08-) 2.0 D (+) (67737)
- В наявності
- Код: NI 67737
8 386 ₴
7 547,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування SUBARU FORESTER (08-) 2.0 D (+) (67737)

NI 67737

67737
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 40 мм |
| O впускного отвору | 28,5 мм |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 26 мм |
| Довжина решітки | 340 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без запірної кришки |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 688 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| SUBARU | 45119AG080 |

| Марка / Модель |
| SUBARU FORESTER (SH_) 2.0 D AWD (SHH, SHD, SHN) |
| SUBARU IMPREZA Хетчбек (GR, GH, G3) 2.0 D AWD |
| SUBARU LEGACY IV Універсал (BP) 2.0 D AWD (BPD) |
| SUBARU LEGACY IV (BL) 2.0 D AWD (BLD) |
| SUBARU OUTBACK (BP) 2.0 D AWD (BPD) |
| SUBARU XV (_GP_) 2.0 D AWD (GPD) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 67737 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, Legacy, Outback, XV |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 340 мм |
| Ширина ядра радіатора | 688 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 67737 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 547,40 ₴



