



Радіатор охолоджування HYUNDAI SANTA FE 2,0 D 00- (67036)
- В наявності
- Код: NI 67036
8 394 ₴
7 554,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування HYUNDAI SANTA FE 2,0 D 00- (67036)

NI 67036

67036
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 35 мм |
| O впускного отвору | 35 мм |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 26 мм |
| Довжина решітки | 400 мм |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 725 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| HYUNDAI | 2531026450 |
| HYUNDAI | 2531026470 |
| HYUNDAI | 2531026480 |

| Марка / Модель |
| HYUNDAI SANTA FE I (SM) 2.0 CRDi |
| HYUNDAI SANTA FE I (SM) 2.0 CRDi 4x4 |
| HYUNDAI SANTA FE I (SM) 2.0 CRDi 4x4 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 67036 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 67036 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 554,60 ₴



