Піввісь JEEP RENEGADE SUV 07.14- (VKJC 3332)
- В наявності
- Код: SK VKJC 3332
8 116 ₴
7 304,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піввісь JEEP RENEGADE SUV 07.14- (VKJC 3332)

SK VKJC 3332

VKJC 3332
(SKF)
| Характеристика | Свойство |
| O шарніра на стороні колеса | 97,5 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 91 мм |
| Діам. ущільн. кільця | 59 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Довжина 2 | 52,6 мм |
| Зовн. зачеп. кол. | 27 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 30 |
| Розмір нарізі | M24x1.5 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| FIAT | 51959852 |
| FIAT | 52070637 |
| FIAT | 52088375 |
| JEEP | 51959852 |
| JEEP | 52070637 |
| JEEP | 52088375 |

| Марка / Модель |
| FIAT 500X (334_) 1.6 D Multijet (334AXA1B) |
| JEEP RENEGADE Джип (BU, B1, BV) 2.0 CRD 4x4 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKJC 3332 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Jeep, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 500x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SK VKJC 3332 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 304,40 ₴



