

Конденсер кондиціонера AUDI A 8 / S 8 (10-) 3.0 TFSI (+) (940452)
- В наявності
- Код: NI 940452
8 349 ₴
7 514,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсер кондиціонера AUDI A 8 / S 8 (10-) 3.0 TFSI (+) (940452)

NI 940452

940452
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 15 мм |
| O впускного отвору | 18 мм |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 636 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | із наповненням азотом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Матеріал | Алюміній |
| хім. властивість | стійк. до корозії |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 441 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 4H0260403D |
| AUDI | 4H0260403K |

| Марка / Модель |
| AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 4.0 TFSI quattro |
| AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 4.0 TFSI quattro |
| AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) S8 quattro |
| AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) S8 plus quattro |
| AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TDI quattro |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 940452 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 940452 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 514,10 ₴



