



Радіатор охолоджування VW CRAFTER 35 (2017) 2.0 TDI (606979)
- В наявності
- Код: NI 606979
8 433 ₴
7 589,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування VW CRAFTER 35 (2017) 2.0 TDI (606979)

NI 606979

606979
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 20 мм |
| O впускного отвору | 20 мм |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 720 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без запірної кришки |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 628 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MAN | 2N0121212B |
| VW | 2N0121212B |

| Марка / Модель |
| VW CRAFTER Фургон (SY_, SX_) 2.0 TDI RWD (SYB, SYC, SYD) |
| VW CRAFTER Фургон (SY_, SX_) 2.0 TDI FWD (SYB, SYC, SYD) |
| VW CRAFTER Фургон (SY_, SX_) 2.0 TDI RWD (SYB, SYC, SYD) |
| VW CRAFTER Фургон (SY_, SX_) 2.0 TDI 4motion (SYB, SYC, SYD) |
| VW CRAFTER Фургон (SY_, SX_) 2.0 TDI FWD (SYB, SYC, SYD) |
| VW CRAFTER Фургон (SY_, SX_) 2.0 TDI RWD (SYB, SYC, SYD) |
| VW CRAFTER Фургон (SY_, SX_) 2.0 TDI 4motion (SYB, SYC, SYD) |
| VW CRAFTER Платформа/шасі (SZ_) 2.0 TDI RWD (SZB, SZC, SZD, SZO, SZP, SZQ, SZU, SZV) |
| VW CRAFTER Платформа/шасі (SZ_) 2.0 TDI FWD (SZB, SZC, SZH, SZI, SZJ, SZK, SZO, SZP, SZS... |
| VW CRAFTER Платформа/шасі (SZ_) 2.0 TDI RWD (SZB, SZC, SZD, SZH, SZI, SZO, SZP, SZQ, SZU... |
| VW CRAFTER Платформа/шасі (SZ_) 2.0 TDI 4motion (SZB, SZC, SZH, SZI, SZO, SZP, SZU, SZV) |
| VW CRAFTER Платформа/шасі (SZ_) 2.0 TDI FWD (SZB, SZC, SZH, SZI, SZJ, SZK, SZO, SZP, SZS... |
| VW CRAFTER Платформа/шасі (SZ_) 2.0 TDI RWD (SZB, SZC, SZD, SZH, SZI, SZO, SZP, SZQ, SZU... |
| VW CRAFTER Платформа/шасі (SZ_) 2.0 TDI 4motion (SZB, SZC, SZH, SZI, SZO, SZP, SZU, SZV) |
| VW CRAFTER Автобус (SYI, SYJ) 2.0 TDI FWD |
| VW CRAFTER Автобус (SYI, SYJ) 2.0 TDI FWD |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 606979 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Ширина ядра радіатора | 628 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Діаметр вихідного отвору | 20 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 606979 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 589,70 ₴



