Радіатор охолоджування TOYOTA TUNDRA II (07-) 4.6 I V8|TOYOTA TUNDRA II (07-) 5.7 I V8|TOYOTA SEQUOIA II (07-) 4.6 I V8|TOYOTA
- В наявності
- Код: NI 606523
8 434 ₴
7 590,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування TOYOTA TUNDRA II (07-) 4.6 I V8|TOYOTA TUNDRA II (07-) 5.7 I V8|TOYOTA SEQUOIA II (07-) 4.6 I V8|TOYOTA SEQUOIA II (07-) 5.7 I V8 (606523)

NI 606523

606523
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 38,8 мм |
| O впускного отвору | 38,8 мм |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 32 мм |
| Довжина решітки | 650 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без запірної кришки |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 711 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| TOYOTA | 164000F060 |
| TOYOTA | 164000S010 |
| TOYOTA | 164000S030 |
| TOYOTA | 164000S040 |
| TOYOTA | 16410AZ005 |

| Марка / Модель |
| TOYOTA SEQUOIA (_K6_) 5.7 (USK60_) |
| TOYOTA TUNDRA Пікап (_K5_, _K6_) 5.7 (USK50_, USK51, USK52_, USK56_, USK57_, USK52L,... |
| TOYOTA TUNDRA Пікап (_K5_, _K6_) 5.7 4WD (USK56_, USK57_, USK55_, USK75_, USK55L, USK57L,... |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 606523 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Sequoia |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 711 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 606523 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 590,60 ₴



