



Радіатор охолоджування TOYOTA HILUX 3.0 D4D 08-2005> (58534)
- В наявності
- Код: NF 58534
8 505 ₴
7 654,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування TOYOTA HILUX 3.0 D4D 08-2005> (58534)

NF 58534

58534
(NRF)
| Характеристика | Свойство |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 26 мм |
| Довжина решітки | 650 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Ширина решітки | 525 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| TOYOTA | 164000L130 |
| TOYOTA | 164000L150 |
| TOYOTA | 164000L170 |

| Марка / Модель |
| TOYOTA HILUX VII Пікап (_N1_, _N2_, _N3_) 3.0 D-4D 4WD (KUN26) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 58534 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 525 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NF 58534 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 654,50 ₴



