Радіатор охолоджування VW TOUAREG 5.0 V10 TDI 02- (65276A)
- В наявності
- Код: NI 65276A
8 470 ₴
7 623 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування VW TOUAREG 5.0 V10 TDI 02- (65276A)

NI 65276A

65276A
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 38 мм |
| O впускного отвору | 38 мм |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 40 мм |
| Довжина решітки | 710 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без запірної кришки |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 549 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 7L0121253 |
| AUDI | 7L0121253A |
| AUDI | 7L6121099 |
| AUDI | 7L6121253A |
| AUDI | 7L6121253B |
| AUDI | 7L6121253E |
| AUDI | 7L6121253F |
| AUDI | 7L6121253G |
| AUDI | 7L6121253K |
| AUDI | 95510614200 |
| AUDI | 95510614201 |
| AUDI | 9551064201 |
| PORSCHE | 7L0121253 |
| PORSCHE | 7L0121253A |
| PORSCHE | 7L6121099 |
| PORSCHE | 7L6121253A |
| PORSCHE | 7L6121253B |
| PORSCHE | 7L6121253E |
| PORSCHE | 7L6121253F |
| PORSCHE | 7L6121253G |
| PORSCHE | 7L6121253K |
| PORSCHE | 95510614200 |
| PORSCHE | 95510614201 |
| PORSCHE | 9551064201 |
| VW | 7L0121253 |
| VW | 7L0121253A |
| VW | 7L6121099 |
| VW | 7L6121253A |
| VW | 7L6121253B |
| VW | 7L6121253E |
| VW | 7L6121253F |
| VW | 7L6121253G |
| VW | 7L6121253K |
| VW | 95510614200 |
| VW | 95510614201 |
| VW | 9551064201 |

| Марка / Модель |
| AUDI Q7 (4LB) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI Q7 (4LB) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI Q7 (4LB) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI Q7 (4LB) 3.6 FSI quattro |
| AUDI Q7 (4LB) 4.2 FSI quattro |
| AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro |
| AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro |
| AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro |
| AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro |
| AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro |
| AUDI Q7 (4LB) 4.2 TDI quattro |
| AUDI Q7 (4LB) 4.2 TDI quattro |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) 3.2 |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) 3.2 |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) 3.6 |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) S 4.5 |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) Turbo 4.5 |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) Turbo S 4.5 |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) Turbo S 4.5 |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) S 4.8 |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) GTS 4.8 |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) Turbo S 4.8 |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) Turbo S 4.8 |
| PORSCHE CAYENNE (9PA) Turbo S 4.8 |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.2 V6 |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.2 V6 |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.6 V6 FSI |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 4.2 V8 |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 4.2 V8 FSI |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 6.0 W12 |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 2.5 R5 TDI |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.0 V6 TDI |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.0 V6 TDI |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 V10 TDI |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 R50 TDI |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 65276A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Довжина ядра радіатора | 710 мм |
| Ширина ядра радіатора | 549 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 65276A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 623 ₴








