
Помпа водяна (З МОДУЛЕМ ТЕРМОРЕГУЛЮВАННЯ) SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.8 TSI 11.2012 - 10.2020 (PA1422)
- В наявності
- Код: GR PA1422
8 549 ₴
7 694,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Помпа водяна (З МОДУЛЕМ ТЕРМОРЕГУЛЮВАННЯ) SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.8 TSI 11.2012 - 10.2020 (PA1422)

GR PA1422

PA1422
(GRAF)
| Характеристика | Свойство |
| O роторного колеса | 65 мм |
| O шківів водяного насоса | 44,9 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненням |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | не використовувати герметик |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з кришкою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Термостат вбудований у водяний насос |
| Кільк. зубц. | 29 |
| Кількість лопатей | 5 |
| Матеріал крильчатки насоса | Метал |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 06K 121 011 |
| AUDI | 06K 121 011D |
| AUDI | 06L 121 005A |
| AUDI | 06L 121 011B |
| AUDI | 06L 121 011D |
| AUDI | 06L 121 111 |
| AUDI | 06L 121 111B |
| AUDI | 06L 121 111E |
| AUDI | 06L 121 111F |
| AUDI | 06L 121 111G |
| AUDI | 06L 121 111H |
| AUDI | 06L 121 111J |
| AUDI | 06L 121 111K |
| AUDI | 06L 121 111L |
| AUDI | 06L 121 111M |
| PORSCHE | 95812101200 |
| SEAT | 06K 121 011 |
| SEAT | 06K 121 011D |
| SEAT | 06L 121 005A |
| SEAT | 06L 121 011B |
| SEAT | 06L 121 011D |
| SEAT | 06L 121 111 |
| SEAT | 06L 121 111B |
| SEAT | 06L 121 111E |
| SEAT | 06L 121 111F |
| SEAT | 06L 121 111G |
| SEAT | 06L 121 111H |
| SEAT | 06L 121 111J |
| SEAT | 06L 121 111K |
| SEAT | 06L 121 111L |
| SEAT | 06L 121 111M |
| SKODA | 06K 121 011 |
| SKODA | 06K 121 011D |
| SKODA | 06L 121 005A |
| SKODA | 06L 121 011B |
| SKODA | 06L 121 011D |
| SKODA | 06L 121 111 |
| SKODA | 06L 121 111B |
| SKODA | 06L 121 111E |
| SKODA | 06L 121 111F |
| SKODA | 06L 121 111G |
| SKODA | 06L 121 111H |
| SKODA | 06L 121 111J |
| SKODA | 06L 121 111K |
| SKODA | 06L 121 111L |
| SKODA | 06L 121 111M |
| VW | 06K 121 011 |
| VW | 06K 121 011D |
| VW | 06K 121 605 |
| VW | 06L 121 005A |
| VW | 06L 121 011B |
| VW | 06L 121 011D |
| VW | 06L 121 111 |
| VW | 06L 121 111B |
| VW | 06L 121 111E |
| VW | 06L 121 111F |
| VW | 06L 121 111G |
| VW | 06L 121 111H |
| VW | 06L 121 111J |
| VW | 06L 121 111K |
| VW | 06L 121 111L |
| VW | 06L 121 111M |
| VW | 06L 121 131 |
| VW | L06L 121 011D |

| Марка / Модель |
| AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.8 TFSI |
| AUDI A1 (8X1, 8XK) S1 quattro |
| AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.8 TFSI |
| AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) S1 quattro |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.8 TFSI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.8 TFSI quattro |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TFSI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.8 TFSI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.8 TFSI quattro |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TFSI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.8 TFSI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.8 TFSI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.8 TFSI quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TFSI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 40 TFSI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TFSI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 1.8 TFSI |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 1.8 TFSI |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 1.8 TFSI quattro |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 2.0 TFSI |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) S3 quattro |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) S3 quattro |
| AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 1.8 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 1.8 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TFSI |
| AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TFSI |
| AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TFSI |
| AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TFSI |
| AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TFSI |
| AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TFSI |
| AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 1.8 TFSI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 1.8 TFSI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 1.8 TFSI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 (8T3) 1.8 TFSI |
| AUDI A5 (8T3) 1.8 TFSI |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 1.8 TFSI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 1.8 TFSI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 2.0 TFSI Mild Hybrid quattro |
| AUDI A5 (F53, F5P) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 (F53, F5P) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 (F53, F5P) 2.0 TFSI |
| AUDI A5 (F53, F5P) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 (F53, F5P) 2.0 TFSI Mild Hybrid quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (F57, F5E) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 1.8 TFSI |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TFSI |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 1.8 TFSI |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TFSI |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C8 (4A2) 45 TFSI Mild Hybrid |
| AUDI A6 C8 (4A2) 45 TFSI Mild Hybrid quattro |
| AUDI A6 C8 (4A2) 50 TFSI e quattro |
| AUDI A6 C8 (4A2) 55 TFSI e quattro |
| AUDI A6 C8 (4A2) 55 TFSi e quattro |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 1.8 TFSI |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 2.0 TFSI |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI Q3 Sportback (F3N) 40 TFSI quattro |
| AUDI Q3 Sportback (F3N) 45 TFSI quattro |
| AUDI Q3 (F3B) 40 TFSI quattro |
| AUDI Q3 (F3B) 45 TFSI quattro |
| AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) 45 TFSI Mild Hybrid quattro |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI Q5 (FYB, FYG) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI TT (FV3, FVP) 1.8 TFSI |
| AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TFSI |
| AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TTS TFSI quattro |
| AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TTS quattro |
| AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 1.8 TFSI |
| AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TFSI |
| AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TTS TFSI quattro |
| AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TTS TFSI quattro |
| CUPRA FORMENTOR (KM7, KMP) 2.0 TSI 4Drive |
| CUPRA FORMENTOR (KM7, KMP) 2.0 TSI |
| PORSCHE MACAN (95B) 2.0 |
| PORSCHE MACAN (95B) 2.0 |
| PORSCHE MACAN (95B) 2.0 |
| SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TSI |
| SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.8 TSI Cupra |
| SEAT LEON (5F1) 1.8 TSI |
| SEAT LEON (5F1) 2.0 TSI |
| SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra |
| SEAT |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAF |
| Код запчастини | PA1422 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Sharan, Jetta, Octavia, Passat, Superb, Polo, Leon, Q5, Q7, Tiguan, A1, Touran, A3, A4, A5, A6, TT, Golf, Q3, Alhambra, Formentor, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | GR PA1422 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 694,10 ₴



