Компресор кондиціонера AUDI A6 C4 (4A2) 2.6 1994.06 - 1997.10 (ACP 1073 000S)
- В наявності
- Код: MH ACP 1073 000S
12 871 ₴
11 583,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера AUDI A6 C4 (4A2) 2.6 1994.06 - 1997.10 (ACP 1073 000S)

MH ACP 1073 000S

ACP 1073 000S
(MAHLE)
| Характеристика | Свойство |
| O шківів | 120 мм |
| Вага нетто | 6942 г |
| Висота паковання | 21,50 см |
| для виробника | Denso |
| Довжина паковання | 28,0 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ід. № компресора | 7SBU16C |
| Кількість канавок | 6 |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Технологія з’єднання | Top/Pad |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина паковання | 18,50 см |
| Шківи | зі шківом зубчастого ременя |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 4B0 260 805 B |
| AUDI | 4B0 260 805 BX |
| AUDI | 4B0 260 805 Q |
| AUDI | 4B3 260 805 |
| AUDI | 4B3 260 808 |
| AUDI | 4D0 260 805 B |
| AUDI | 4D0 260 805 D |
| AUDI | 4D0 260 808 |
| AUDI (FAW) | 4B0 260 805 B |
| AUDI (FAW) | 4B0 260 805 BX |
| AUDI (FAW) | 4B0 260 805 Q |
| AUDI (FAW) | 4B3 260 805 |
| AUDI (FAW) | 4B3 260 808 |
| AUDI (FAW) | 4D0 260 805 B |
| AUDI (FAW) | 4D0 260 805 D |
| AUDI (FAW) | 4D0 260 808 |
| CUPRA | 4B0260805B |
| CUPRA | 4B0260805BX |
| CUPRA | 4B0260805Q |
| CUPRA | 4B3260805 |
| CUPRA | 4B3260808 |
| CUPRA | 4D0260805B |
| CUPRA | 4D0260805D |
| CUPRA | 4D0260808 |
| PORSCHE | 996 573 926 00 |
| PORSCHE | 99612601151 |
| PORSCHE | 99612601152 |
| SEAT | 4B0260805B |
| SEAT | 4B3260805 |
| SEAT | 4D0260805B |
| SEAT | 4D0260808 |
| SKODA | 4B0260805B |
| SKODA | 4B0260805BX |
| SKODA | 4B3260805 |
| SKODA | 4D0260805B |
| SKODA | 4D0260808 |
| VW | 4B0 260 805 Q |
| VW | 4B0260805B |
| VW | 4B0260805BX |
| VW | 4B3 260 808 |
| VW | 4B3260805 |
| VW | 4D0 260 805 D |
| VW | 4D0260805B |
| VW | 4D0260808 |
| VW (SVW) | 4B0 260 805 B |
| VW (SVW) | 4B0 260 805 BX |
| VW (SVW) | 4B0 260 805 Q |
| VW (SVW) | 4B3 260 805 |
| VW (SVW) | 4B3 260 808 |
| VW (SVW) | 4D0 260 805 B |
| VW (SVW) | 4D0 260 805 D |
| VW (SVW) | 4D0 260 808 |

| Марка / Модель |
| AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 |
| AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 quattro |
| AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 |
| AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 quattro |
| AUDI A4 B5 (8D2) 2.6 |
| AUDI A4 B5 (8D2) 2.6 |
| AUDI A4 B5 (8D2) 2.6 quattro |
| AUDI A4 B5 (8D2) S4 quattro |
| AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 |
| AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 quattro |
| AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 |
| AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 quattro |
| AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 |
| AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 quattro |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 quattro |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 quattro |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.6 |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.6 quattro |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) S4 quattro |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) RS4 quattro |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 quattro |
| AUDI A6 C4 (4A2) 2.4 |
| AUDI A6 C4 (4A2) 2.6 |
| AUDI A6 C4 (4A2) 2.6 |
| AUDI A6 C4 (4A2) 2.6 quattro |
| AUDI A6 C4 (4A2) 2.8 |
| AUDI A6 C4 (4A2) 2.8 |
| AUDI A6 C4 (4A2) 2.8 quattro |
| AUDI A6 C4 (4A2) 2.8 |
| AUDI A6 C4 (4A2) 2.8 quattro |
| AUDI A6 C4 (4A2) S6 4.2 quattro |
| AUDI A6 C4 (4A2) S6 Plus quattro |
| AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6 |
| AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6 |
| AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6 quattro |
| AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 |
| AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 quattro |
| AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 |
| AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 quattro |
| AUDI A6 C4 Avant (4A5) S6 4.2 quattro |
| AUDI A6 C4 Avant (4A5) S6 Plus quattro |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 quattro |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 quattro |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 quattro |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 quattro |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.7 T |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.7 T quattro |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.7 T quattro |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.8 |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.8 |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.8 quattro |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.8 |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.8 quattro |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 4.2 quattro |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) S6 quattro |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) RS6 quattro |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 quattro |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 quattro |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 quattro |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 quattro |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.7 T |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.7 T quattro |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.7 T quattro |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.8 |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.8 |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.8 |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.8 quattro |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 4.2 quattro |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) S6 quattro |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) RS6 quattro |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) RS6 plus quattro |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 quattro |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 quattro |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 quattro |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 3.7 |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 3.7 quattro |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 3.7 |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 3.7 quattro |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 4.2 quattro |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 4.2 quattro |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 4.2 quattro |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 4.2 quattro |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) S8 quattro |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) S8 quattro |
| AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 3.3 TDI quattro |
| AUDI ALLROAD C5 (4BH) 2.7 T quattro |
| PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera |
| PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera 4 |
| PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera |
| PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera 4 |
| PORSCHE 911 (996) 3.6 Carrera |
| PORSCHE 911 (996) 3.6 Carrera 4 |
| PORSCHE 911 (996) 3.6 Carrera S |
| PORSCHE 911 (996) 3.6 Carrera 4S |
| PORSCHE 911 (996) 3.6 GT3 |
| PORSCHE 911 (996) 3.6 GT3 |
| PORSCHE 911 (996) 3.6 Turbo 4 |
| PORSCHE 911 (996) 3.6 Turbo 4S |
| PORSCHE 911 (996) 3.6 GT2 |
| PORSCHE 911 (996) 3.6 GT2 |
| PORSCHE 911 Кабріолет (996) 3.4 Carrera |
| PORSCHE 911 Кабріолет (996) 3.4 Carrera 4 |
| PORSCHE 911 Кабріолет (996) 3.4 Carrera |
| PORSCHE 911 Кабріолет (996) 3.4 Carrera 4 |
| PORSCHE 911 Кабріолет (996) 3.6 Carrera |
| PORSCHE 911 Кабріолет (996) 3.6 Carrera 4 |
| PORSCHE 911 Кабріолет (996) 3.6 Carrera S |
| PORSCHE 911 Кабріолет (996) 3.6 Carrera 4S |
| PORSCHE 911 Кабріолет (996) 3.6 Turbo 4 |
| PORSCHE 911 Кабріолет (996) 3.6 Turbo 4S |
| PORSCHE 911 Тарга (996) 3.6 |
| PORSCHE 911 (997) 3.6 Carrera |
| PORSCHE 911 (997) 3.6 Carrera 4 |
| PORSCHE 911 (997) 3.6 GT3 |
| PORSCHE 911 (997) 3.6 Turbo |
| PORSCHE 911 (997) 3.6 GT 2 |
| PORSCHE 911 (997) 3.6 GT2 RS |
| PORSCHE 911 (997) 3.8 GT3 |
| PORSCHE 911 (997) 3.8 GT3 RS |
| PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera S |
| PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera 4S |
| PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera S |
| PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera 4S |
| PORSCHE 911 Кабріолет (997) 3.6 Carrera |
| PORSCHE 911 Кабріолет (997) 3.6 Carrera |
| PORSCHE 911 Кабріолет (997) 3.6 Carrera 4 |
| PORSCHE 911 Кабріолет (997) 3.6 Turbo |
| PORSCHE 911 Кабріолет (997) 3.8 Carrera S |
| PORSCHE 911 Кабріолет (997) 3.8 Carrera 4S |
| PORSCHE 911 Кабріолет (997) 3.8 Carrera S |
| PORSCHE 911 Кабріолет (997) 3.8 Carrera 4S |
| PORSCHE 911 Тарга (997) 3.6 Carrera 4 |
| PORSCHE 911 Тарга (997) 3.8 Carrera 4S |
| PORSCHE 911 Тарга (997) 3.8 Carrera 4S |
| PORSCHE BOXSTER (986) 2.5 |
| PORSCHE BOXSTER (986) 2.7 |
| PORSCHE BOXSTER (986) 2.7 |
| PORSCHE BOXSTER (986) 2.7 |
| PORSCHE BOXSTER (986) S 3.2 |
| PORSCHE BOXSTER (986) S 3.2 |
| PORSCHE BOXSTER (986) S 3.2 |
| PORSCHE BOXSTER (987) 2.7 |
| PORSCHE BOXSTER (987) 2.7 |
| PORSCHE BOXSTER (987) S 3.2 |
| PORSCHE BOXSTER (987) S 3.4 |
| PORSCHE BOXSTER (987) S 3.4 |
| PORSCHE BOXSTER Spyder (987) 3.4 RS 60 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | ACP 1073 000S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Boxster, A4, A6, A8, Cayman, 911, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MH ACP 1073 000S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 583,90 ₴










