


Компресор кондиціонера AUDI A4 94-00 (1 986 AD1 196)
- В наявності
- Код: BO 1986AD1196
12 619 ₴
11 357,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера AUDI A4 94-00 (1 986 AD1 196)

BO 1986AD1196

1 986 AD1 196
(BOSCH)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 13 мм |
| O впускного отвору | 17,7 мм |
| O шківів | 119 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Заправна кількість оливи | 180 мл |
| Ід. № компресора | DCW17D |
| Кількість канавок | 4 |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Холодоагент | R 134a |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 8D0 260 805 D |
| AUDI | 8D0 260 805 E |
| AUDI | 8D0 260 805 F |
| AUDI | 8D0 260 805 M |
| AUDI | 8D0 260 805 MX |
| AUDI | 8D0260805 |
| VW | 8D0 260 805 D |
| VW | 8D0 260 805 E |
| VW | 8D0 260 805 F |
| VW | 8D0 260 805 M |
| VW | 8D0 260 805 MX |
| VW | 8D0260805 |

| Марка / Модель |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.6 |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.6 |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 quattro |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 quattro |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro |
| AUDI A4 B5 (8D2) 2.6 |
| AUDI A4 B5 (8D2) 2.6 quattro |
| AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 |
| AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 quattro |
| AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 |
| AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 quattro |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.6 |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 quattro |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 quattro |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.6 |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.6 quattro |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T quattro |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T quattro |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T quattro |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T quattro |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.9 TDI |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.9 TDI |
| AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 1.8 |
| VW PASSAT B5 (3B2) 1.6 |
| VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 |
| VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 |
| VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 Syncro/4motion |
| VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 T |
| VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI |
| VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI |
| VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.6 |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 Syncro/4motion |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 T |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 1 986 AD1 196 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | BO 1986AD1196 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 357,10 ₴



