Компресор кондиціонера CHEVROLET AVEO 1.2-1.6 05- / DAEWOO LEGANZA, NUBIRA 1.5-2.0 97- (ACP 319 000S)
- В наявності
- Код: MH ACP 319 000S
12 920 ₴
11 628 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор кондиціонера CHEVROLET AVEO 1.2-1.6 05- / DAEWOO LEGANZA, NUBIRA 1.5-2.0 97- (ACP 319 000S)

MH ACP 319 000S

ACP 319 000S
(MAHLE)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 16,4 мм |
| O впускного отвору | 17 мм |
| O шківів | 120 мм |
| Вага нетто | 6754 г |
| Висота паковання | 21,00 см |
| для виробника | MAHLE/Delphi |
| Довжина паковання | 29,5 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненням |
| Ід. № компресора | V5 |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість ребер | 6 |
| Компресорна олива | PAG 46 |
| Напруга | 12 В |
| Робочий об’єм компресора | 160 см? |
| Технологія з’єднання | PAD |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина паковання | 19,50 см |
| Шківи | зі шківом зубчастого ременя |

| Виробник | Оригінальний номер |
| CHEVROLET | 95463949 |
| CHEVROLET | 95463950 |
| CHEVROLET | 95472777 |
| CHEVROLET | 95908333 |
| CHEVROLET | 95908335 |
| CHEVROLET | 95908355 |
| CHEVROLET | 95954670 |
| CHEVROLET | 95954672 |
| CHEVROLET | 95961223 |
| CHEVROLET | 95966791 |
| CHEVROLET | 95966792 |
| CHEVROLET | 95969585 |
| CHEVROLET | 96804280 |
| CHEVROLET | 96804287 |
| CHEVROLET | 96813345 |
| CHEVROLET | 96813346 |
| CHEVROLET | 96992772 |
| CHEVROLET | 96992788 |
| CHEVROLET | 96992789 |
| DAEWOO | 96804280 |
| DAEWOO | 96992772 |

| Марка / Модель |
| CHEVROLET LACETTI Ліфтбек (J200) 1.4 |
| CHEVROLET LACETTI Ліфтбек (J200) 1.6 |
| CHEVROLET LACETTI Ліфтбек (J200) 1.8 |
| CHEVROLET LACETTI Ліфтбек (J200) 1.8 |
| CHEVROLET LACETTI (J200) 1.4 16V |
| CHEVROLET LACETTI (J200) 1.6 |
| CHEVROLET LACETTI (J200) 1.8 |
| CHEVROLET LACETTI (J200) 1.8 |
| CHEVROLET LACETTI (J200) 1.8 |
| CHEVROLET LACETTI Універсал (J200) 1.8 |
| CHEVROLET NUBIRA Ліфтбек 1.4 |
| CHEVROLET NUBIRA Ліфтбек 1.4 |
| CHEVROLET NUBIRA Ліфтбек 1.6 |
| CHEVROLET NUBIRA Ліфтбек 1.8 |
| CHEVROLET NUBIRA Універсал 1.6 |
| CHEVROLET NUBIRA Універсал 1.8 |
| CHEVROLET NUBIRA Універсал 1.8 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | ACP 319 000S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MH ACP 319 000S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 628 ₴












