
Колектор впускний VW TIGUAN (5N_) 2 2007.09 - 2018.07 2.0 TDI 4MOTION CBBB, CFGB (З ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ) (LM 1057)
- Немає в наявності
- Код: MH LM 1057
13 020 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Колектор впускний VW TIGUAN (5N_) 2 2007.09 - 2018.07 2.0 TDI 4MOTION CBBB, CFGB (З ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ) (LM 1057)

MH LM 1057

LM 1057
(MAHLE)
| Характеристика | Свойство |
| Вага нетто | 1750 г |
| Висота паковання | 15,00 см |
| Довжина паковання | 44,0 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненням |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без гвинтів |
| Регулятор | з регулятором з виконавчим приводом |
| Тип палива | Дизельне паливо |
| Ширина паковання | 21,00 см |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 03L129711AG |

| Марка / Модель |
| AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A3 (8P1) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TDI |
| SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI |
| SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI |
| SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4 |
| SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI |
| SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI |
| SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI |
| SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI |
| SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 4x4 |
| VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI |
| VW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI |
| VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI |
| VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V |
| VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 BlueTDI |
| VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI |
| VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion |
| VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI |
| VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | LM 1057 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Superb, Tiguan, A3, A4, A5, Leon, Golf, Passat, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MH LM 1057 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 020 ₴



