Піввісь BMW, CITROEN, MINI 2 ACTIVE TOURER (F45) (VKJC 8005)
- В наявності
- Код: SK VKJC 8005
12 958 ₴
11 662,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піввісь BMW, CITROEN, MINI 2 ACTIVE TOURER (F45) (VKJC 8005)

SK VKJC 8005

VKJC 8005
(SKF)
| Характеристика | Свойство |
| O шарніра на стороні колеса | 92,4 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 90 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Довжина 2 | 51 мм |
| Зовн. зачеп. кол. | 31 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 28 |
| Матеріал | Термопласт |
| Новий компонент | |
| Розмір нарізі | M16x1.5 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| BMW | 31 60 5 A2E 055 |
| BMW | 31 60 8 611 939 |
| BMW | 31 60 8 643 375 |
| MINI | 31 60 5 A2E 055 |
| MINI | 31 60 8 643 375 |

| Марка / Модель |
| BMW 2 Active Tourer (F45) 220 i |
| BMW 2 Active Tourer (F45) 225 i |
| BMW 2 Active Tourer (F45) 225 i xDrive |
| BMW 2 Active Tourer (F45) 218 d |
| BMW 2 Active Tourer (F45) 218 d xDrive |
| BMW 2 Active Tourer (F45) 220 d |
| BMW 2 Active Tourer (F45) 220 d xDrive |
| BMW 2 Кабріолет (F23) 218 d |
| BMW 2 Gran Tourer (F46) 220 i |
| BMW 2 Gran Tourer (F46) 218 d |
| BMW 2 Gran Tourer (F46) 218 d xDrive |
| BMW 2 Gran Tourer (F46) 220 d |
| BMW 2 Gran Tourer (F46) 220 d xDrive |
| BMW X1 (F48) sDrive 20 i |
| BMW X1 (F48) xDrive 20 i |
| BMW X1 (F48) xDrive 25 i |
| BMW X1 (F48) sDrive 18 d |
| BMW X1 (F48) sDrive 18 d |
| BMW X1 (F48) sDrive 20 d |
| BMW X1 (F48) sDrive 20 d |
| BMW X1 (F48) xDrive 18 d |
| BMW X1 (F48) xDrive 18 d |
| BMW X1 (F48) xDrive 20 d |
| BMW X1 (F48) xDrive 20 d |
| BMW X1 (F48) xDrive 25 d |
| BMW X2 (F39) sDrive 20 i |
| BMW X2 (F39) xDrive 20 i |
| BMW X2 (F39) sDrive 18 d |
| BMW X2 (F39) sDrive 18 d |
| BMW X2 (F39) sDrive 20 d |
| BMW X2 (F39) sDrive 20 d |
| BMW X2 (F39) xDrive 18 d |
| BMW X2 (F39) xDrive 20 d |
| BMW X2 (F39) xDrive 20 d |
| BMW X2 (F39) xDrive 25 d |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper S |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper S ALL4 |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper S |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper S ALL4 |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) John Cooper Works ALL4 |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper D |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper D ALL4 |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper D |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper D ALL4 |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper SD |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper SD ALL4 |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper SD |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper SD ALL4 |
| MINI MINI CLUBMAN (F54) Cooper D |
| MINI MINI CLUBMAN (F54) Cooper SD |
| MINI MINI CLUBMAN (F54) Cooper SD ALL4 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKJC 8005 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, Clubman, 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SK VKJC 8005 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 662,20 ₴



